منو
 صفحه های تصادفی
سیلوانیت
عناصر گسله
روابط فرهنگی ایران و عثمانی در مشروطه
انواع داروهای مسکن خواب‌آور
آسیه بنت مزاحم
توریم
ده نام پیامبر اکرم
استفراغ شدید حاملگی
فوتبال نوین
سیاره زحل
 کاربر Online
345 کاربر online
 : خلاقیت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline جواد حمزه ارسال ها: 275   در :  چهارشنبه 25 آبان 1384 [06:03 ]
  راه اندازی سرویس جدیدgoogle
 

سرویس جدید «گوگل»، راه‌اندازی شد. این سرویس، امکان ردیابی تبلیغات و بررسی کارآیی وب‌‏سایت‌‏ها را برای شرکت‌‏ها فراهم می‌‏کند.
به گزارش ایلنا، شرکت گوگل درصدد است، ‏سرویس جدیدی را تحت عنوان «تحلیل شبکه» راه‌‏اندازی کند که کارایی وب‌‏سایت‌‏ها و فعالیت‌‏های بازاریابی آنلاین را نشان می‌‏دهد.
«گوگل آنالتیکس» به مشتریان سرویس ADWORD گوگل این امکان را می‌‏دهد که نحوه تعامل مشتریان با وب سایت خود و نحوه عملی فعالیت‌‏های بازاریابی و تبلیغاتی خود را مشاهده کنند.
به کمک این نرم‌‏افزار شرکت‌‏ها می‌‏توانند مشاهده کنند که کاربران از کدام منطقه‌‏های جغرافیایی هستند، کدام لینک‌‏ها بیشترین ترافیک را دریافت می‌‏کنند، کاربران از کدام صفحه‌‏ها بازدید می‌‏کنند،‌‏ بازدید کاربران از وب‌‏سایت شرکت چه مدت طول می‌‏کشد،‌‏ کدام کالاها فروخته می‌‏شود و... .
‏ این ابزار جدید با ADWORDS ادغام خواهد شد و رابط جدیدی را در داخل حساب‌‏های کنونی سرویس ADWORDS ایجاد خواهد کرد.
علاوه بر این، بازاریاب‌‏ها می‌‏توانند از این سرویس برای ردیابی تبلیغات، ایمیل‌‏ها و نیز فعالیت‌‏های تبلیغاتی دیگر شرکت‌‏ها در سرویس جستجو گوگل استفاده می‌‏کنند.


  امتیاز: 0.00