منو
 صفحه های تصادفی
تیره سیستاسه
اصول کلی کاشت
رشته مدیریت امور بانکی
عزم عراق و اندوه ام سلمه
ظهور هوش هیجانی
نتیجه گیری آزمایش رادرفورد
آجیل
توافق میان شریعت و فلسفه نزد فارابی
هوبنریت
درس زبان انگلیسی1 نوبت صبح
 کاربر Online
487 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  دوشنبه 23 آبان 1384 [18:29 ]
  پیشنهاد تشکیل انجمن پزشکی
 

با سلام

پزشکی و رشته‌های وابسته به آن یکی از رشته‌های کاربردی در جوامع مختلف است. که بحث در مورد آن اظهار نظر درباره آن باید توسط افراد متخصص صورت بگیرد در غیر این صورت مردم جامعه با مشکلات جدی مواجه خواهند شد. که این صحبتها در مورد علوم دیگر هم صدق می‌کند.

رشته زیست شناسی علم پایه پزشکی است اما این به این معنا نیست که می‌تواند به همه مسائل مطرح شده در علوم پزشکی پاسخگو باشد. اگر توجه کرده باشید از زمان شروع بکار انجمنهای مربوط به علوم پایه تقریبا 60 یا بیشتر سوالات مطرح شده در انجمن زیست شناسی و یا بحث دانشنامه و تماس با ما مربوط به سوالات پزشکی بوده است. ما سعی کرده‌ایم با همکاری اعضای گروه علمی زیست شناسی و کاربران محترم دیگر به بیشتر سوالات مطرح شده پاسخ بدهیم.

اما از ارزیابی که از عملکرد این انجمن بدست آمده است مشاهده شده است که انجمن زیست شناسی از هدف اصلی خود هر روز دورتر و دورتر می‌شود. و باید اسم این انجمن را انجمن پزشکی می‌گذاشتیم تا انجمن زیست شناسی.

در ماه گذشته نامه‌ای در انجمن زیست شناسی قرار داده شد تحت عنوان مرکز مشاور پزشکی تا کابران محترم هم سوالات مورد نظر خود را در مورد مسائل پزشکی در آنجا مطرح کنند و هم اینکه آگاه باشند که انجمن زیست شناسی صرفا برای پرداختن به مسائل پزشکی ایجاد نشده و اهداف مهمتری را نیز دنبال می‌کند.

بدین وسیله ما اعضای گروه علمی زیست شناسی خواستار تشکیل یک انجمن مستقل به نام انجمن پزشکی هستیم.

دوستان ، ما منتظر پیشنهاد و پاسخ شما هستیم.

با تشکر


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline حسین خادم 4 ستاره ها ارسال ها: 1813   در :  سه شنبه 24 آبان 1384 [16:37 ]
  > پیشنهاد تشکیل انجمن پزشکی
 

با سلام

شاخه علوم پزشکی که عملا رشته علوم تجربی را پوشش میدهد، مباحپ گسترده‌ای دارد. برای ارائه سرویس جذاب و قابل قبول تشکیل انجمن پزشکی لازم هست.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline علی هادی 3 ستاره ها ارسال ها: 469   در :  شنبه 28 آبان 1384 [09:06 ]
  > پیشنهاد تشکیل انجمن پزشکی
 

با سلام
به نظر من انجمن پزشکی میتواند تبدیل به یکی از پویا ترین انجمن های شبکه گردد. و لزوم تشکیل آن با توجه به سوالات فراوان پزشکی که در بحث دانشنامه،انجمن پرسش و پاسخ ، و انجمن زیست شناسی مطرح میشوند ،بیش از پیش احساس میشود.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 29 آبان 1384 [07:19 ]
  > پیشنهاد تشکیل انجمن پزشکی
 با توجه به پوشش همه جانبه ای که بحث پزشکی دارد این انجمن حتماً می تواند پویا و به روز باشد

علاوه بر این نیز می تواند حجم قابل توجهی از مطالب در خود بگنجاند که بسیار مفید و کاربردی باشد


  امتیاز: 0.00