منو
 کاربر Online
1038 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مرتضی جواهری پور 5 ستاره ها ارسال ها: 7404   در :  سه شنبه 26 مهر 1384 [11:04 ]
  انرژی اتمی و بازی رایانه‌ای آمریکایی
 

به نام خالق تنها

سلام به همه دوستان عزیز شبکه رشد و ایرانیان توانمند

حتما همه‌ی شما کم و بیش در جریان مسئله‌ی انرژی هسته‌ای ایران هستید و می دونید که آمریکا طبق معمول برای جلوگیری از پیشرفت و خودکفایی ایران، در مجامع جهانی اقدامات شدیدی علیه ایران آغاز کرده است.
این اقدامات در زمینه های مختلف سیاسی و اجتماعی شکل گرفته و به همین جاها هم ختم نشده ...
به تازگی یک شرکت تولید بازی‌های رایانه‌ای در آمریکا که البته بودجه‌ی خودش را هم از دولت این کشور می‌گیره و مثل بقیه از طریق فروش محصولات خود در میان جوانان و نوجوانان کسب درآمد نمی‌کنه، اقدام به تولید بازی جدیدی با عنوان "حمله به ایران" کرده است، در این بازی ارتش آمریکا به تاسیسات هسته‌ای ایران در نطنز اصفهان حمله کرده و به تخریب این امکانات می‌پردازد.
این بازی به صورت 3 بعدی و کاملا طبیعی طراحی شده تا شخصی که به بازی مشغول میشه ، کاملا این دروغ‌ها را بپذیره و ایران را همونطور که اونها می‌خوان بشناسه.
البته برای اولین بار نیست که این شرکت اقدام به طراحی این چنین بازی هایی کرده ،بلکه کار اصلی این شرکت تولید بازی‌های کامپیوتری جنگهای آمریکا با کشورهای مختلف است. بعنوان نمونه این شرکت تا حالا 58 بازی تولید کرده که بیشتر از 70% این بازی‌ها مربوط به جنگ آمریکا و عراق است و بقیه‌ی آنها شبیه‌سازی جنگ آمریکا با کشورهای افغانستان ، کره و ایران می‌باشد.
دریافت این بازی به صورت رایگان از طریق اینترنت امکان پذیره، البته خوشبختانه حجم زیاد فایل‌های این بازی باعث می‌شه تا همه نتونند به راحتی اون را Download کنند اما...
این اقدام شرکت KumaWar در محافل اینترنتی توسط ایرانیان، مورد اعتراض واقع شده ، اما من پیشنهاد می‌کنم همه‌ی دوستان به دلایلی که در زیر می‌آورم حتما برای آدرس پست الکترونیکی این شرکت نامه‌ای حتی به زبان فارسی بزنید و مراتب خشم و انزجار خودتون رو بهشون اعلام کنید.
دلایل من ایناست :
1 - در طول بازی ، چهره‌ی ایرانیان یک چهره‌ی عقب‌مونده و کثیف نشون داده شده.
2 - این گونه القا شده است که این ایرانیان هستند که باعث شده‌اند آمریکایی‌ها تصمیم به نابودی تاسیسات هسته‌ای اونها بگیرند و مقابله‌ی بی‌دلیل ایرانیان باعث مرگ اونها میشه. چون سربازای آمریکایی خیلی متمدن و با گذشت و مهربونند!!!!!!
3 - از شخصی که در حال بازیست می خوان که تا جایی که امکان داره به تخریب امکانات و تجهیزات بپردازه و علاوه بر اون تمام انسانها به ویژه دانشمندانی که مشغول به کار در نیروگاه‌های هسته‌ای ایران هستند رو بکشه و هیچی رو سالم باقی نذاره.....
بعد به ما میگن تروریست!!!!!
آدرس E-Mail شرکت : support@kumagames.com


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline علی امامی 3 ستاره ها ارسال ها: 134   در :  سه شنبه 26 مهر 1384 [16:08 ]
  > انرژی اتمی و بازی رایانه‌ای آمریکایی
 

سلام

شما این بازی را دیدید یا انجام هم دادید؟wink

کار درستی است

حتما میل می زنم.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 27 مهر 1384 [06:40 ]
  > انرژی اتمی و بازی رایانه‌ای آمریکایی
 

مگر در بازی و در خیال خودشون بتونند از این اداها در بیارن...
شتر در خواب بیند پنبه دانه
حتما نامه می‌فرستم
اگر کسی انگلیسی حالیشه سریع یک متن آماده کنه بزاره اینجا تا ما از روش کپی کنیم و بفرستیم برای این خوشخواب ها!!!!
عزت زیاد

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 08 بهمن 1384 [05:28 ]
  > انرژی اتمی و بازی رایانه‌ای آمریکایی
 

if you realy like to atack iran every thing is ready for you but if you think you can win in this war notice that(you can but just when pigs fly)

با تشکر از دانشنامه teek.swg@gmail.com

  امتیاز: 0.00