منو
 کاربر Online
504 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مهدی سالم 3 ستاره ها ارسال ها: 552   در :  دوشنبه 18 مهر 1384 [07:00 ]
  >> مدیریت
 

سلام

یک ضرب المثل است که می گوید: طرف را تو ده راه نمی دادند، سراغ کدخدا را می گرفت!

جناب آقای دارا:

ما ها یاد گرفته ایم که محیط خودمان را، که خودمان ساخته و می توانیم بسازیم رها می کنیم و همیشه راجع به افراد دیگر صحبت می کنیم. اینجا:
 • یک محیط آموزشی است.
  • بر فرض که مدیران آموزشی ما هم خوب نیستند. اینجا که دست من و شماست.
  • مدیریت آنهم با افراد باسواد و دانش کافی که به مصدر هم تازه ننشسته اند(!)، می باشد بعنوان مثال جناب آقای خادم که فوق لیسانس فیزیک دارند و مدیر انجمن فیزیک هستند(و شما هم ارادت خاص به ایشان دارید). یا جناب آقای حقیقت که مدرس دانشگاه بوده اند و الآن اینجا در خدمتشان هستیم و ...
  • حداقل مشکلات علمی و تربیتی همین جوانها را کمتر کرده و راه حل ارائه کنیم.
  • نه اینکه با سوالاتی، که جواب آنرا از کسانی می خواهید که در مورد آن چیزی نمی دادند، بر مشکلات بیافزائید.
   • برای یافتن این سوالات به ارگانهای مربوطه مراجعه کنید. (واقعا فکر کنید حال کسی را که برای گرفتن گواهی تولد به یک مدرسه رجوع کند!)
   • اگر هم می خواهید افشاگری کنید بروید یک شبکه دیگر راه بیاندازید. برای اینجا زحمت بسیار کشیده شده است. نمی توانیم آنرا طعمه برای اهداف دیگران ببینیم، خصوصا آنها که فقط نام این مرز و بوم را یدک می کشند.
  • بجای بحث سیاسی و گنده گنده صحبت کردن، سعی کنیم همین ده خودمان را علمی و کارآ کنیم.
  • انشاء الله هر کدام از ما که در آینده رئیس جمهور یا مقامی شدیم برای بقیه بحثها در خدمتتان خواهیم بود.

 • امیدوارم که با یک سری توهین و افترا جواب ندهید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد خالدی 3 ستاره ها ارسال ها: 153   در :  دوشنبه 18 مهر 1384 [07:37 ]
  > > مدیریت
 

آقای دارا، درود بر شما،
از ابراز لطف شما ممنونم. من معمولن ترجیح می دهم که خیلی بحث نکنم مگر جایی که احساس کنم طرفین بحث، در شرایط مساوی هستند و قرار بر این دارند که با تکیه بر یک سری اصول منطقی بحثی را مطرح و به نتیجه برسانند. متاسفانه در اینجا بحث های خوبی که مطرح می شوند عمومن بدون رسیدن به نتیجه ای شایسته و بایسته، بعد از مدت کوتاهی رها می شوند. شاید یکی از دلایل این باشد که درددل زیاد است و مجال کم. دلیل دیگر هم آن است که افراد همیشه فکر خود را برترین و صحیحترین می دانند و غالب آن ها قوانین بحث آزاد را یا نمی دانند یا برنمی تابند. به همین دلیل پس از مدت کوتاهی کار به بدوبیراه گفتن و متلک پرانی می کشد و من شان خودم را بسیار بیش از این ها میدانم که وارد بحث با این قبیل افراد بشوم و اساسن این گونه بحث کردن را هم کاملن خالی از فایده می بینم.

من با بسیاری از نظرهای شما موافقم و اغلب پست های شما را می خوانم، اما شک دارم که مطرح کردن آن ها در این جا مفید فایده باشد. در واقع هرآنچه شما به عنوان درد مطرح می کنید را عموم مردم می دانند، چیزی که به نظر من کارساز است راه حل است و آن هم زمانی مفید است که کسی باشد که آخرالامر بحث را جمع بندی کرده، نتایج لازمه را از آن استخراج کرده و آن ها را به کار بگیرد که باز هم در این جا نیست.

  امتیاز: 0.00