منو
 صفحه های تصادفی
تکنیک های کشاورزی
جهانی شدن و توسعه جامعه اطلاعاتی
حالت طوقه ای
زمین شناسی ساختمانی و تکتونیک
رشته مدیریت جهانگردی و هتلداری
دانستنیهای جهان
خود اتکایی
گروه درمانی
اسکرودیت
کاربردهای انتگرال II
 کاربر Online
680 کاربر online
 : ادبی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 09 مهر 1384 [10:18 ]
  انتقال یافته از پرسش و پاسخ : آرزوی موفقیت برای دوستان. (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی: گل احمد " حکیمی " .

با عرض سلام و احترام خدمت دست اندر کاران سایت پر محتوای " رشد " که در جهت رشد و غنای زبان وادبیات فارسی و فارسی زبان ها سعی و تلاش بخرچ میدهند .
برای نخستین بار است که از سایت شما دیدن می نمایم و از مطالب گنجانیده شده آن مستفید میگردم . گرچه خودم ماستری در رشته زبان و ادبیات روسی را بدست آورده ام اما هیچگاهی از ادبیات زبان فارسی - دری ، خود را بدور نگه نداشته ام . از همین روهم به آموزش پیگیر خودم در این زمینه ادامه میدهم تا در کنار مسلک انتخابی خودم که ژورنالیزم است و سال هایی هم در این راستا ایفای وظیفه نموده ام ، آنرا تعقیب نموده و به غنای تجارب خودم بیفزایم .
من معتقد شده ام که ژورنالیزم و ادبیات دوبال پرواز به اوج ریالیزم است که در دقیق بودن سبک نوشته های یک نویسنده و ژورنالیست نقش تعین کننده داشته و به آن کمک مینماید تا توانمندی بیشتر ی در این زمینه بدست آورده و با صیقل احساس و عواطف انسانی خودش ارتفاع درد ، زیبایی عشق و الهام ملکوتی را در تار و پود وجودش حس نماید و با درد و عواطف همنوعانش خود را همنوا ساخته ، آثار بهتری ریالیستیک به آنها عرضه بدارد و در ستردن غبار غم از پیشانی سرد انسان و شریک شدن در خوشی ها و غمهای آنان همصدایی خودرا اعلام نماید .

به امید روزیکه فرهنگ ادبیات فارسی - دری همه گانی شود و همه ای فارسی زبانها از ارزشهای معنوی زبان ما بهره مند شوند !.  امتیاز: 3.00