منو
 کاربر Online
656 کاربر online
 : تاریخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 06 مهر 1384 [18:53 ]
  خر دجال چگونه خری است ؟
 

آیا خر دجال هم مثل جن وجود خارجی دارد ؟ .......................................................ما اگر معیاری از ظلم نداشته باشیم چگونه باید بفهمیم که درجهء ظلم به انتها رسیده است ؟ ....................................

  امتیاز: 0.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد رضا قدوسی 3 ستاره ها ارسال ها: 916   در :  چهارشنبه 06 مهر 1384 [19:12 ]
  >خر دجال چگونه خری است ؟
 

با سلام

نوسنده عزيز :

اين موضوع اتباطي با بحث هاي تاريخي ندارد .

قسمت هايي از آن كاملا با بحث هاي مذهبي و هم اجتماعي مرتبط است .

اين مطلب را تأييد شد ،
اما ،
بايد حتما موضوعات جديد بصورت تاريخي باشد .

متشكرم .

  امتیاز: 1.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 07 مهر 1384 [09:57 ]
  > خر دجال چگونه خری است ؟
 

آقای قدوسی این موضوع بحث برای شما مدیران مثل نعل داغ میماند هیچ کدامتان جرات دست زدن به آنرا ندارید میترسید دستتان را بسوزاند اینست که آنرا به هم پاس میکنید تا در هوا بماند , اول از همه که باز آنرا سانسور کردی مردم چطور بفهمند که به تاریخ ربط دارد یانه ؟"خر دجال" را فقط گذاشتی که بماند , شرط میبندم که مبحث جانور شناسیتان هم آنرا نپذیرد اینجا جای بحث نیست شما ها نمیخواهید دستتان خاکی بشود شما چیز بی دردسر دوست دارید برای همین است که مبحث تاریختان کساد است و کسی رغبت بحث نمیکند .این چند خط را که پست کردم پیش در آمد موسیقی بحث بود اتفاقا این بحث تاریخی است مگر میشود چیزی مذهبی باشد و تاریخی نباشد , شما از صدر اسلام بگیر بیا اینطرف همه اش تاریخی است هر حکومتی که سر کار بوده با اسلام ارتباط دارد شما صبر ندارید گفتگو شروع شود شما فقط در نوشته مذهبش را دیدید و گمان بردید که بحث دینی است حکومت چهل ساله خر دجال را ندیده گرفتید .حکومتی که در متون اسلامی آمده است, به فرهنگ دهخدا مراجعه کنید تا ببینید حقیقت دارد . من در نوشته ام داشتم سوال تاریخی مذهبی میکردم مگر شما به خودتان شک دارید که دوست ندارید مطلب باز شود .شما که فرد روشنی هستید و میدانید ما از خط صورتی جلوتر نمیرویم حتی به صورتی سیر نرسیده سر خر را کج میکنیم تا صدای عرعرش با دیدن خر دجال بلند نشود . آقای قدوسی محترم ما چطور مدیر انجمن زیست شناسی را متقاعد کنیم که واژه خر به تنهایی نمیتواند بحث را از تاریخی به جانوری ببرد .

  امتیاز: 0.60    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 09 مهر 1384 [18:42 ]
  > خر دجال چگونه خری است ؟
 


دارا

آقای قدوسی شما نوشته اید :

"
آقای دارای عزیز

با سلام

اینکه یک مطلبی به تاریخ ربط دارد یا نه ، توسط مدیر انجمن تشخیص داده می شود .
طبیعی است که
نمی شود که هر مطلبی می آید تأیید شود و
بعد منتظر بشویم که همه بگویند که بحث تاریخی هست یا خیر . "

فرمالیته ورای پرنسیپ ها:
آیا این همان فرمالیته ای نیست که اصول را قربانی میکند ؟ این انجمن و انجمن تاریخ در اینجا مثل سرباز خانه ای میماند که سربازانش اطو کشیده و ادکلن زده و باغ و باغچه را آب داده مقابل در سربازخانه ایستاده اند ولی به کار اصلی نمیپردازند .


  امتیاز: 0.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 09 مهر 1384 [18:43 ]
  > خر دجال چگونه خری است ؟
 

در ضمن آقای قدوسی در این لابیرنتی (هزارتو) که شما ایجاد کرده اید جایی برای بحث آزاد نگذاشته اید و انجمن ها را طوری انتخاب کرده اید که استفاده جناجی از آن ببرید ,این بحث ها از بحث زیست شناسی ارزشش کمتر نیست چون ما انسانها و مسائلمان و انعکاس آن به بحث های دیگر اولویت دارد .شما چطور میتوانید به اینها بی توجهی کنید ولی به حکومت گذشته ایراد بگیرید که چه میتوانست بکند و نکرد . شما که مدیر هستید باید به فکر آن باشید .اگر به دمکراسی و آزادی عقیده و بیان معتقدید باید دستگاه نظر سنجی در این سایت داشته باشید تا نظرات مردم بازتاب یابند آنهم نه با طرح پرسشهایی که مثل الان در خدمت منافعتان باشد بلکه باید به شرکت کننده در نظر سنجی اجازه دهید تا در چند خط نظرش را بنویسد .

  امتیاز: 0.60     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline عزت عزتی 1 ستاره ها ارسال ها: 9   در :  دوشنبه 04 اردیبهشت 1385 [14:21 ]
  سلام بر تو ناشناس
 

داداش اول بیا بحث کنیم که دجال کیه بعد بریم سر خرشcool

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 09 اردیبهشت 1385 [21:17 ]
  دجال کیست؟
 

یک ظاغوت پر تزویر و حیله گر است که عده بسیاری را به دنبال خود می کشد.
گویند که یکی از اموری که قبل قیامت واقع می شود خروج اوست.عده ای گویند صائد بن صید یا ابن صیاد است.برخی مخالفند. دجال در لغت به معنای کذاب استو در زبانهای فرانسه و انگلیسی `آنتی کریست` نامیده اند که به معنای دشمن و ضد مسیح است.
خصوصیات فردی
او چشم راست ندارد،و چشم دیگرش در پیشانی اوست ،و مانند ستاره صبح می درخشد ،چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است.وی در قحی سختی می آیدو بر الاغی سفید سوار است.....(مهدی موعود،ترجمه ونگارش علی دوانی)
بعضی می گویند دجال منحصر به فرد معینی نیست بلکه عنوانی کلی است برای افراد پر تزویر و حیله گر که برای کشیدن توده های مردم به دنبال خود از هر وسیله ای استفاده می کنند.
شاید به دردت بخوره ناشناس!

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 11 اردیبهشت 1385 [19:54 ]
  خر معمولی هزار بار به خر دجال شرف دارد
 

خر دجال را نباید با خران دیگر که محترم هستند مقایسه کرد.

بفرمایید منتظر میمانیم تا ببینیم شما خر دجال را میشاسید، شناختن خر دجال و دجالیت زیاد مشکل نیست ، اما چشم بینا میخواهد، خیلی ها نمیتوانند دجال را بشناسند، شما توضیح بدهید ببینیم شما آنرا شناخته اید یا نه. اگر دجال را میشناسید به آنها که آنرا نمیشناسند بشناسانید. دجال را بسیاری از ایرانیان میشناسند من به این خوشبینم که شما هم آنرا میشناسید اگر خدای نکرده شناخت شما درست از آب در نیامد به ایرانیان آگاه و بینا گوش کنید تا صفات دجال را برای شما توصیف کنند تا در صورت نشاختنش شما هم میهن ایرانی از قافله عقب نمانید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 11 اردیبهشت 1385 [19:54 ]
  دجال کسی است که شما را فریب میدهد
 

دارا

من آمدم بحث کنم ولی پیام قبلی را بازتاب ندادند ، اگر پیام باز تاب پیدا نکند بحث هم منتفی است . دجال هم خود همان خر است . کسی که مردم را به سیاهی و تباهی رهنمون شود خر دجال است، من خر های دجال را خوب میشناسم و بار ها در باره اش فکر کرده ام و نظر افراد را جویا شده ام من شخص متعصب و کوته فکری نیستم و سخنی که میگویم جوانب مختلفش را میسنجم . با افرادی که اشتباه میکنند و راهشان را تغییر دهند در کمال دوستی و صداقت رفتار میکنم .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 11 اردیبهشت 1385 [19:54 ]
  این خر خر ِ واقعی نمیتواند باشد !
 

دارا

خر دجال یک خر تنها و بخصوصی نیست و خر های بسیاری واجد شرایط دجالیت هستند آقای عزت عزتی با عزت و عزیز . البته این فقط یک نام است و حیوان خر بسیار با وفا تر و سخت کوش تر از آنست که به چنین صفاتی متصّف شود . این خر در واقع بهیچ وجه خر ِحقیقی نیست اما برای فریب مردم شاید به خر بودن تظاهر میکند. ما خران بسیاری در طول تاریخ خریت داشته ایم اما هیچیک پایشان را از حریم خریت فراتر نگذاشته اند و بعید به نظر میرسد در زمان های پیش از تاریخ خری تا بدان حد دجالیت کند که پرسوناژی منفی از خود بروز دهد و نماد پستی و زشتی گردد اگر اینگونه بود بیشک خران دیگر او را از جمعیت خران مترقی و سخت کوش طرد میکردند. razz

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 12 اردیبهشت 1385 [09:40 ]
  شما کار و زندگی ندارید ؟؟
 

واقعا بحث تمام شده و تنها همین یکی باقی ماند ه ؟
هیچ موضوع جدی وجود ندارد ؟

  امتیاز: 0.00