منو
 کاربر Online
529 کاربر online
 : تاریخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 26 شهریور 1384 [19:09 ]
  اردن مقصر است یا اسرائیل
 

دارا
در یکی از این بحث ها , کاربری در این این انجمن تروریسم بن لادن را به گردن اسرائیل میدانداخت , من در آنجا به او گفتم که این ربطی به اسرائیل ندارد - اگر چشممان را کمی باز کنیم میبینیم که طالبان در افغانستان , مسلمانان قشری پاکستان , آدمکشان مدعی مسلمانی در الجزایر ,السنه ضد بشر و آدمکش و تروریست های عراقی که در آدمکشی کوچک و بزرگ نمیشناسند ,آدمکشان وهابی و ...و....و... آیا اینها همه فرستاده کشور کوچک اسرائیلند؟ آقای بابک برای روشن شدن بیشتر به خبر سایت بازتاب که خود دستگاه خبری ایرانی است توجه کنید: این خبر مال امروز است


در دیدار ابراهیم جعفری با بوش، وی صراحتا به بوش اعلام کرده است که رژیم اردن، نقش اول حمایت خارجی از گروه‌های تروریستی در عراق را بر عهده دارد و رامسفلد، وزیر دفاع آمریکایی که در جلسه حاضر بود نیز دخالت اردن در حوادث تروریستی عراق را تأیید کرده است.

خبرنگار «بازتاب» گزارش داد: «عدنان بدران»، نخست‌وزیر اردن، که یکی از چهره‌های اصلی ترور شیعیان و کردهای عراق به شمار می‌رود، در عراق مورد استقبال رسمی قرار گرفته است
این در حالی است که به تازگی سرویس‌های امنیتی عراق مدارک مهمی از نقش گسترده اردن در حوادث تروریستی دو سال اخیر این کشور به دست آورده‌اند.

بنا بر این مدارک، بخش قابل توجهی از پیشتیبانی و سازماندهی شبکه‌‌های تروریستی سلفی ـ بعثی در اردن انجام می‌شود و دولت این کشور با حمایت محسوس از فعالیت این شبکه‌ها، قصد دارد، جریان مبارزاتی جوانان عرب را از سوی فلسطین و مبارزه با اسرائیل به سمت عراق و کشتار شیعیان و کردها هدایت کند.

تلویزیون دولتی اردن نیز به صورت رسمی به تبلیغ کشتار شیعیان و کردهای عراق می‌پردازد و انجام‌دهندگان عملیات انتحاری علیه مسلمانان غیرعرب سنی در عراق را «شهید»! معرفی می‌کند که نمونه آن پس از فاجعه عملیات انتحاری در شهر «حله» عراق روی داد که به شهادت 128 تن از شیعیان انجامید.

بنا بر اظهار برخی منابع نزدیک به دولت انتقالی، مقامات عراقی، نارضایتی خود را از نقش مستقیم اردن در حوادث تروریستی عراق به صورت رسمی به آمریکا اعلام کرده‌اند.


http://www.baztab.com/

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 04 مهر 1384 [04:46 ]
  > اردن مقصر است یا اسرائیل
 

تعدادی از مطالب مرا در مباحث تاریخ و دین و ادبی یا جلوش را میگیرند و یا اصطلاحا در حاشیه قرار میدهند تا کمرنگ باشد : این مطلب من که در جواب به بابک است را اینجا هم پست میکنم تا مگر کسی وجدانش بیدارتر باشد و کار مردم را مضمحل نکند و چون فکر نمیکنم همه انسانها اینگونه باشند با امیدی تازه دوباره برای پست آن میکوشم .این نوشته خطاب به بابک است :


دارا

این نوشته ها اتفاقا به موضوع ربط دارد و ربطش هم وجود افرادی مثل شما هاست - تو برو نوشته های مرا یک بار دیگر بخوان تا ببینی که من تروریسم را از هر نوع که باشد گفته ام و نوع ایرانی و اسلامی و امریکایی ندارد .کار دولت آمریکا کار صدور کاپیتالیسم است و سلطه گری مثل شما ها که میخواهید انقلاب صادر کنید . و اگر تو و امثال توچشمت را باز نکنی ایران را به چنگش خواهید انداخت و با اینی که من از شما ها میبینم گمان نمیکنم که آدم اینکار باشید و چه بسا ممکن است همان بلای عراق را به سرتان بیاورند تا مجبور به نوشیدن جام زهر شوید . آنهم بعد از یک میلیون قربانی دادن و کودکان خردسال را به جنگ صدام فرستادن- شما علمتان همین است که با شیوهء جنگ اعراب بدوی یک میلیون کشته روی دست کشور بگذارید و آخر سر هم به زهر خوری بیفتید .آمریکا کشور سلطه گری است هر کسی در دنیا اینرا میداند -حتی هند که دیروز بر علیه ایران در سازمان ملل سر مسایل اتمی رای داد .منتها بخاطر منافع خودش اینکار را کرد و منافع او بالاتر از انتظارات تو قرار دارد . تو میخواهی با داشتن یک یا چند بمب اتمی فورا ایران را در گیر جنگ با آمریکا کنی .کشور آمریکا بلایی را که شما سر ملت ایران در آوردید در نیاورده و کار به کار کسی ندارند و در خیابان برای استفاده از عینک دودی کسی توسری نمیخورد و به فرمان جلاد بیماری شش هزار نفر را در یک هفته سلاخی نمیکنند (آدرس :گلزار خاوران ). در آمریکا برای چهار تارمو نمایان بودن زن را نمیگذارند شلاق بزنند - در آمریکا در یک سایت علمی جلوی سخن گفتن کسی را نمیگیرند مگر اینکه در رابطه با موضوع بحث نباشد ما داریم این بحث را در رابطه با موضوع تاریخ میکنیم و این بحث هم دقیقا در جهت شرایط کنونی ایران است - تو میخواهی بحث ها برود به زمان حضرت عباس و ابوالفضل و دست قلم شده اش, تا با این ها بجای درس تاریخ مرثیه راه بیندازی - پست های مرا که در باره کوشش ایرانیان برای خلاصی از دست عرب وحشی بیابانگرد در چهار صد سال اول اسلام بود بازتاب ندادی و به جای آن دروغ آزادی در اسلام را به خورد مردم میدهی و خودت هم میدانی که چنین نیست . تو بگذار سر این بحث ها باز شود تا ببینی که انجمن تاریخ مدیریتش از عهده تو یکی بر نخواهد آمد .
زمانی هست که تو خود جنایت میتوانی بکنی و زمانی دیگر هم بگذاری جنایت را دیگران بکنند و فقط مبلغش تو باشی و کفش را تو بزنی -تو دقیقا داری اینکار را میکنی و اگر کسی آنرا به تو گوشزد کرد دمکراسی او را مورد حمله قرار داده و آنرا مسخره میکنی من اگر گوشه عافیت گزیده بودم الان برای تو این حرف ها را نمیزدم و کوشش در بیدار کردن وجدان تو نمیکردم , پس من هدف اصلیم کشور خودم و ایران بزرگ است .اگر دوست داری بحث قلدری آمریکا را بکنم آنرا هم برایتان خواهم کرد ولی به شرطی که شما هم به ایرانی قلدری نکنید و ایران را برای پنجاه در صد زنان ما زندان نسازید و بیخبری و جهالت را باب نکنید . مردم را در سیاه چال ها نیندازید و به رای ایرانی بها بدهید و یک نفر را مثل بت آن بالا نگذارید و دوران بت پرستی را با نام اسلام در حلقوم مردم نکنید.
خداوند به شما فقط اختیار توفیق در عملتان را میدهد . توفیقش را به شما نمیدهد مگر اینکه شما با انتخاب راه خود آنرا کسب کنید و خودتان را در ردیف سیاهکاران قرار ندهید و انتخاب آن به عهده جنابعالیست میخواهید عدالت را انتخاب کنید یا جنایت را شما اختیار هر دو را دارید و اینکه بفهمید کدام درست است و کدام نیست خداوند ابزارش که فکر و حواس شماست را هردو بشما داده است .قلدری آمریکا درد جامعهء ماست و قلدری به ظاهر مسلمانان از همه قلدری های دیگر برای ما مهمتر و حیاتی تر است چون با آن هر روز روبرو هستیم و زنان و کودکان ما هستند که توسط عده ای اوباش هر روز زجرو شکنجه میشوند و برای فقط یک حرف پنج سال زندانی میکشند و یا توسط مفتی نادان و بیشعوری(تمساح) پاره پاره میشوند . باز حرف دارم حرف هایم تمام نشده .اگر دیدم که این صفت زشت و غیر انسانی و غیر اسلامی سانسور را ادامه نمیدهید باز بیشتر خواهم گفت تا گوش هایتان شروع به شنیدن کند و ان ایمان را اگر بدرستی خواهانش هستی به اختیار خود پیدا کنی . کار من گفتن است اختیارش با شماست و اصلا فشاری در پشتش نیست .خدا از ما نخواسته تا گریبان کسی را گرفته و کشان کشان او را به راه حق دعوت کنیم این کار بیخبران است .


  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 05 مهر 1384 [02:23 ]
  >>> اردن مقصر است یا اسرائیل
 

با سلام

اول اينكه من نمي دانم چرا مطلب من حذف شده است و
مطلب شما با نام من آمده است .

دوم : بنده تا ديشب چيزي از مطالب آقاي دارا را حذف نكرده ام .

متشكرم .

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 06 مهر 1384 [17:27 ]
  > اردن مقصر است یا اسرائیل
 

دارا
بابک اگر واقعا راست میگویی و تو نیستی که نوشته مرا سانسور میکنی باید دنبال سانسور کس دیگری باشی که قبل از تو این پیام ها را میبیند .دیشب من یک بحثی با عنوان "خر دجال چگونه خری است" پست کردم ,تا سرو ته آنرا در نیاوریدمن قادر به ادامه بحث با شما ها نیستم و شما ها میدانید که من کسی نیستم که از این شیوه های حقیر استفاده کنم و خیلی حرف برای گفتن دارم - من به سایت علمی و آنهم برای ایران عزیز علاقه فراوان دارم و وقت خودم را با پلیس بازی نمیخواهم بگیرم . اگر مرا نشناخته اید مرا باور کنید که عین حقیقت را میگویم و حاضرم همان بحث را اگر به من وقت بدهید در اینجا شروع کنم .وقتی شما یا کسی دیگر در یک سایت علمی چنین کاری میکنید وای به حال بقیه جامعه , از فرار مغز ها ناله نکنید فرار مغز ها به نفع ایران است لااقل خونشان به هدر نمیرود و ممکن است فردا به ایرانشان برگردند .

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه یاری 3 ستاره ها ارسال ها: 237   در :  چهارشنبه 06 مهر 1384 [18:02 ]
  > اردن مقصر است یا اسرائیل
 

با سلام .
آقای دارا مدتی است مطالب شما رو می خونم .
در ابتدا از جسارت شما خوشم اومد ( چون یاد چند سال پیش خودم افتادم ) از آدمهای جسور خوشم میاد ولی کمی که گذشت دیدم حرفهای شما رنگ و بوی دیگه ای به خودش گرفت .
من هم از وضعیت موجود در جامعه ایران راضی نیستم ولی نه به اون دلایلی که شما می گید . همه ما از فاصله طبقاتی که در جامعه است ناراحتیم ولی این مسائل تو همه کشور ها هست . مگه همین آمریکا نبود که کاترینا آبروش رو برد . این همه مردم بدبخت تو آمریکا بودند . حتما دیدید نه ؟
واقعا شما به فکر برقراری عدالت در ایران هستید ؟ راهی که انتخاب کردید درسته ؟ آزادی از دید شما چه معنایی داره ؟
چرا شما فکر می کنید زنان ایرانی از حجاب خودشون ناراحتند ؟
شما که در بین ما نیستید چطور به این حرفها اعتماد می کنید ؟
به نظر من هیچ آزادی ای از زنان ایرانی سلب نشده . زنان ما هرطور که می خواهند در جامعه ظاهر می شوند .
شما که اینجا نیستید از روی چه حسابی این حرفها رو می زنید و از نارضایتی زن ایرانی خبر می دهید ؟
خیلی خوبه که این دفعه عوض اینکه شما از ما سوال بپرسید به سوال های ما جواب بدید تا موضوع روشن بشه .


  امتیاز: 0.00