منو
 کاربر Online
645 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر حسین میرابوطالبی 2 ستاره ها ارسال ها: 48   در :  دوشنبه 21 شهریور 1384 [08:11 ]
  مشکلات شبکه
 

چند تا مشکل طراحی داره که دو موردش مطرح شده:
1- برای وارد شدن به قسمت های مختلف سایت باید هر بار user و password وارد کرد.
2- صفحه ی اصلی سایت باید گویا تر باشد و امکان وارد شدن از همان صفحه فراهم گردد.
یه مشکل نرم افزاری هم داشت :
1- نرم افزار آموزشی در همه ی کامپیوتر ها اجرا نمی شود.


  امتیاز: 1.60     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر حسین میرابوطالبی 2 ستاره ها ارسال ها: 48   در :  چهارشنبه 23 شهریور 1384 [08:28 ]
  > مشکلات شبکه
 

یه مشکل دیگه:
اگه از روی صفحه ی اصلی انجمن ها و از طریق آخرین ارسالها وارد شویم چنانچه تعداد پست ها زیاد باشد همه را نشان نمی دهد
برای رفع این مشکل باید ابتدا وارد انجمن مربئطه شویم سپس به بحث مورد نظر وارد شویم

  امتیاز: 0.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر حسین میرابوطالبی 2 ستاره ها ارسال ها: 48   در :  شنبه 26 شهریور 1384 [06:41 ]
  > مشکلات شبکه
 

به آقای سالم:
مثلا من میخواهم وارد یک بحث مانند "چرا ایران عقب ماند؟" بشم چون پست ها در این بحث زیاد است اگر از صفحه اصلی انجمن ها و از طریق آخرین ارسالها وارد بشم بعضی از پست ها را نشان نمی دهد. و فقط تعدادی از آخرین پست ها را نشان می دهد.

  امتیاز: 0.60    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پارسا 1 ستاره ها ارسال ها: 6   در :  چهارشنبه 30 شهریور 1384 [15:54 ]
  > مشکلات شبکه
 

تازه در اوت لوک هم Send خرابه!

  امتیاز: 2.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 03 مهر 1384 [05:27 ]
  > مشکلات شبکه
 

"
پیام شما پس از تایید توسط ممیز ارسال خواهد شد
"

این حماقت بار ترین جمله در یک سایت علمی است و مدعیان علم باید از آن خجالت بکشند- اینکه میگوییم با هر تظاهری به علم افکار عقب مانده را نمیتوانید مخفی کنید همین است . این تایید چیست که شما آنرا اینقدر در حلقوم مردم میکنید .؟

دارا

سیستم اجازه ورود نمیدهد و دلایل نادرسی را هم برای لاگ این نشدن تحویل عضو میدهد که آزاردهنده است و برای روز های متمادی ادامه دارد .

1- یک ایراد بزرگتر اینست که لاگ این کردن نباید بخاطر استفاده از کامپیوتر های مختلف برای عضو مسئله ایجاد کند . عضوی مثل من که از کامپیوتر های مختلف استفاده میکند دچار مشکل است, اگر این کار اصلاح نشود امکانات کاربر برای تماس بی حاصل میماند و مثل من میشود که شاید سیصد پست کرده باشم و فقط سیستم 35 تای آنرا نشان میدهد ولی نام من روی اغلب پست هایم هست .من الان از این کامپوتر اگر صد بار لاگ این بکنم تمامش ناموفق است لطفا از آن پیشنهاد های تکراری چک کردن اسپل و دکمه کاپیتال پایین نبودن و امثال آن خودداری کنید آنها بدیهییات است و چاره کار نیست مسئله در سیستم کار شماست و شما کار ها را برای خودتان بیجهت مشکل کرده اید .انجمن های دیگر این تشریفات اضافی را که شما با آن جلوی دست و پایتان را گرفته اید ندارند و یک سایت علمی با کار پلیسی علمی نمیتواند کاربردی داشته باشد .

2- به کابر اجازه دهید تا آیکان خود را خود انتخاب کند و همه چیز را از بالا برایش تصمیم نگیرید و فضا را خشک نشان ندهید .
3- عضو تازه وارد تازه وارد است و کارش را نباید وابسته به ملاحظات دیگری کرد اگر خواست میماند و اگر نخواست تمام امتیازات شما هم او را اسیر چیزی که دوست ندارد نخواهد کرد .

  امتیاز: 0.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 04 مهر 1384 [06:20 ]
  > مشکلات شبکه
 

دو تا انجمنو بکلی بستن و دوهفتس که پیام منوچاپ نکرده ان این چی وضعشه بابا

  امتیاز: 2.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 04 مهر 1384 [06:31 ]
  > مشکلات شبکه
 

دارا


آقای مهدی سالم جان عزیز ایکاش شما هم میتوانستید از بالای جو به ایران نگاه کنید تا میدان دیدتان وسیع باشد و از وسط جنگل انبوه به دنیا نگاه نکرده و برایش نسخهء نهایی نپیچید .جهان بینی که جامع باشد به همان بالای جو نیاز دارد .جهان بینی بسته را هم که شما خوب نشان دادید .
در آمریکا همه داخل هم وول نمیخورند و شما با این کبکبه تان به گرد آنهم نمیرسید ادعای خالی کردن که معیار نیست.

آقا جان قشنگ گوش کن تا متوجه بشوی من که به تو گفتم ایرادات آنهایی که تو میگویی نیست ویندوز من اکس پی است و هیچ اشکالی از لحاظ فونت ندارد -این همان ویندوزی است که با آن بقیهء پست هایم را فرستاده ام و فونتش همان همانی است که دقیقه ای پیش با آن لاگ این کردم چرا آنموقع کار کرد الان نمیکند -لاگ این کردن در سایت شماست که امری فصلی است و شل کن سفت کن دارد -شما هستید که بیخبرانه سخن میگویید -شما هستید که مطالب علمی مرا به سرعت منعکس میکنید ولی در آنجا که درد جامعه را به شما میخواهم بشناسانم و در خدمت افکار عقب مانده تان نیست پیامم را سانسور میکنید -

شما هستید که در ایران وول میخورید و(........ سانسور شده توسط مدیر انجمن!) آری شما داخل هم وول میخورید در اینجا از آنهایی که تو میگویی خبری نیست .

تو هم از طرف شبکه حرف نزن و برای شبکه یقه درانی نکن تو فقط یک عضو هستی و کسان دیگری هم در آن هستند حاج آقا .دوان دوان جلوی همه راه نیفت و خودت را خراب نکن .ایرانی که من میشناسم اینقدر خوار نیست که تمام شبکه اش افرادی مثل تو باشند . کشوری که آزاد تر از حیوانات باشد این نمیشود که هست و از همه در دنیا بالاتر است - افکار مستبدانهء افرادی مثل شما هاست که رای مردمش را به هیچ میگیرد - آیا پیشنهادی که تو داری به یک ایرانی میکنی همانی نیست که (........ سانسور شده توسط مدیر انجمن!) به تمام ایرانی های درسخوانده کردند تا از ایران خارج شوند تا تو بنشینی مرثیه سر دهی که بله ما فرار مغز ها داریم ؟ .

شبکه عاقلانه در اینجا هزارانش هست و از همان ها هر روز برایت پست میکنم و در صدد آنم تا جوان ایرانی را سیراب کنم تا افرادی مثل تو از آب در نیایند عموجان .

در ضمن یادم رفت که این اینرا اضافه کنم که من در سایت های علمی خارجی هم مطلب مینویسم و درنمانده ام که فقط به این سایت بیایم و در آمریکا هم اختراع ثبت شده دارم و هدفم از حضور در اینجا کمک به هم میهنان ایرانی است و آنقدر دیدم باز هست که بین افرادی چون شما و آنها تفکیک قائل شوم شما هر گاه دو تا پایتان را از یک کفش در بیاورید و خود را ابزار کوچکی از عوامل عقب ماندگی کشور نکنید من با شما هم بهمان دیده نگاه میکنم و دچار تعصب نیستم- ولی تا زمانی که سایت علمی را وسیله تزریق (........ سانسور شده توسط مدیر انجمن!) بکنی شما هم در خط ارتجاع هستی و علاقه ایرانیان آگاه را جذب نمیتوانی بکنی .

آقای سالم خودتان نگاه کنید و ببینید این آنطور که شما گفتید مسخره است مسخره نیست تند یعنی چه ؟ مگر شما پدیده قشری گری را نمیشناسید ؟ مگر شما تمام سایت را با افکار روستایی به فکر خودتان رنگ و لعاب نمیدهید ؟یک روز هم به جای صحبت از نور (نور به ظاهر مذهبی نه نور فیزیک) از زور (دوباره نه زور علم فیزیک)صحبت کنید (........ سانسور شده توسط مدیر انجمن!) آنرا در مبحث علمی نگویید که سانسورتان کنند بروید در مبحث تاریخ یا دین بگویید تا ما بدانیم شما چقدر درد را میشناسید و فقط کارتان ادعا نیست . نگران سخنان گزنده به من هم نباشید من پوستم از این لحاظ خیلی کلفت است و به لطیفی مال شما نیست .


  امتیاز: 1.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 04 مهر 1384 [11:18 ]
  > مشکلات شبکه
 

دارا

آیا ممکن است وزارت اطلاعات از آن بالا این کار را بکند و شما از آن مطلع نباشید ؟
آقای سالم ضمنا لازم نبود که نوشته مرا دوباره پاره پاره کنید آن مثالها از خود مطبوعات ایران است و بخدا اگر من روزنامه هایتان را نمیخواندم از آنها خبر نداشتم . کشور من ایران است و من قبله آمالم ایران است .من آمریکا را پرستش نمیکنم ولی چشمم که کور نیست , حالا تو آمریکا را دوست نداری بگو ژاپن ,بگو هند ما در ایران خیلی چیز ها بالاتر از این دو کشور داریم ولی از لحاظ تکنولوژی عقب هستیم , مقایسه با آمریکا هم از لحاظ تکنولوژی و آزادی بود در اینجا هم چیز هایی هست که هیچ فرد آگاهی آنرا برای کشور خودش نمیخواهد من نمیخواهم شما تصور کنید که تمام اینها برای ما الگو باید باشد , دمکراسی آمریکا اگر به ایران هم بیاید باید اصولش باشد جزئیاتش را ایرانی انتخاب میکند , ما به هیچ وجه از بقول شما وول خوردنش حمایت نمیکنیم وول خوردن همه جا بد است وول خوردن در هند و تایلند هم بد است که یک واقعیت است .

  امتیاز: 0.20     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 05 مهر 1384 [10:43 ]
  > مشکلات شبکه
 

دارا

بفرمایید , آقای سالم این هم جمله ای که میخواستید ببینید اگر سایت اشکالی واقعا نداشت من دیوانه نیستم که چهار پست برایتان بفرستم . جمله هایی که بعد از لاگ این نشدن ظاهر میشوند .

نام کاربر و کلمه عبور غیر معتبر.

بازگشت به صفحه قبل

بازگشت به صفحه اصلی

  امتیاز: 0.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 05 مهر 1384 [10:43 ]
  > مشکلات شبکه
 

نه بابا ایتن حرفا جیه شبکه مثل ساعت کار میکنه فقط نمیزارن آدم تو بیاد.

  امتیاز: 0.60     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 06 مهر 1384 [10:27 ]
  > مشکلات شبکه
 

دارا

آقای سالم متاسفانه بازهم کار نکرد ,آیا گمان نمیکنید کسی دارد خرابکاری میکند تا نگذارد من وارد شوم ؟این سانسورچی ها را شما دست کم نگیرید آقای سالم - این بیماری به انجمن ادبی هم سرایت کرده و شعر ترا ای کهن مرز و بوم دوست دارم را نگه داشته اند آیا شعر میهن دوستانه عبور از خط قرمز است یا انتخاب فونت قرمز رنگ برای پست مطلب خانم مدیر را گیج کرده ؟ لطف کنید به او بگویید خط قرمز یک خط فرضی است که درحقیقت وجود فیزیکی ندارد و آنرا نباید با نوشته قرمز رنگ یکی گرفت _خدایا این عقب ماندگی ایرانیان کی بسر میرسد؟

  امتیاز: 1.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 09 مهر 1384 [04:28 ]
  > مشکلات شبکه
 

اقای سالم هیچ کدام از این مشکلات از اول وجود نداشتند اینها زمانی بوجود آمد که شما شروع به جراحی سخنان من کردید الان هم که برایم ایمیل میفرستید همه اش نقطه چین است چرا نمیخواهید اقرار کنید که تمام این بازیها برای تولید مسلمان قشری از جانب شماست ؟

  امتیاز: 1.20    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 11 مهر 1384 [04:57 ]
  > مشکلات شبکه
 


دارا

آقای سالم با سلام حالتون چطوره دوست عزیز؟
لطفا به من علت پست نکردن مبحث "قارچ های مایکررایزال " در انجمن زیست شناسی را بگویید, مبحث یک پاراگراف بیشتر نبود و همه اش علمی بود و عقیده ای را منعکس نمیکرد . همینطور در انجمن نجوم پست های متعدد من در مورد سایفر ها منعکس نشد دلیل آنرا میخواهم بدانم چون جلوی کار مرا گرفته و من نمیخواهم مطلبی علمی که کار میبرد پست کنم و سر از آشغالدانی در بیاورد . اگر ممکن است نام مدیران این انجمن ها را به من بگویید تا با آنها تماس بگیرم . با تشکر و درود

  امتیاز: 2.00    نمایش یاسخ های این پست