منو
 صفحه های تصادفی
آبکاری
تجارت حیوانات وحشی
پیروزی سفیانی بر دیگر قیام ها
عشق و شهادت
ابوسفیان
زغال اخته آمریکایی
چشم انداز فناوری نانو الکترونیک
بردار پوئین تینگ
دیفن هیدرامین
خانه زمین شناسی
 کاربر Online
888 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک خسروشاهی 3 ستاره ها ارسال ها: 473   در :  دوشنبه 27 تیر 1384 [04:34 ]
  سازش
 

از پیوند سازش برای بحث در مورد این صفحه استفاده کنید.

تغییر فیش های ایجاد شده، توسط سایر افراد، بدون هماهنگی با ایجاد کننده آن با فرهنگ شهروندی مغایرت دارد.

در مورد فیش مورد بحث، موضوع مطالب جدید، با مطالب قبلی کاملا مغایرت داشته و در زمینه کاملا متفاوتی می باشد و فقط از نظر نام یکی هستند. بی دقتی اعمال شده تا آنجاست که حتی پس از تغییر مطالب، طبقه بندی آن تغییر داده نشده، و با بی مسئولیتی نسبت به ایجاد فیشی با نام مناسب اقدام نشده، بلکه به سادگی با حذف مطالب کاربر قبلی مطالب جدید جایگزین شده.

ممکن است استدلال تغییر دهنده این باشد، که مطالب قبلی کوتاه و بی کیفیت بوده، ولی این موضوع به انجمن تاریخ مربوط و افراد غیر مرتبط می توانند نظر خود در باره فیش را در بحث دانشنامه مطرح نمایند.

فردی که برای اولین بار اقدام به ایجاد این فیش نموده می تواند ادعا کند، از این که مطالبی در زمینه های دیگر با همین نام وجود دارد اطلاعی نداشته تا نسبت به ایجاد نام مناسب برای آن اقدام نماید، ولی این ادعا برای نفر دوم پذیرفتنی نیست، چون حداقل فیش موجود را مشاهده کرده.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مهدی سالم 3 ستاره ها ارسال ها: 552   در :  دوشنبه 27 تیر 1384 [05:07 ]
  >سازش
 

سلام

  1. عنوان باید اصلاح شود به مثلا سازش فیزیولوژیک
  2. متن دارای کد های Html است که احتمالا چک مربوطه فعال نشده است
  3. طبقه بندی باید اصلاح شود
  4. فیشهایی که از این عنوان استفاده کرده اند، به نوبت تصحیح شوند

  امتیاز: 0.00