منو
 کاربر Online
1271 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 20 اردیبهشت 1384 [06:48 ]
  انتقال یافته از فیزیک >> moved from پرسش و پاسخ : لطفا سایتی معرفی کنید یرای دیدن فضا و منظومه شمسی (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:
ابوالفضل صفرعلی


  امتیاز: 1.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline حسین خادم 4 ستاره ها ارسال ها: 1813   در :  چهارشنبه 28 اردیبهشت 1384 [14:35 ]
  انتقال یافته از فیزیک >> > moved from پرسش و پاسخ : لطفا سایتی معرفی کنید یرای دیدن فضا و منظومه شمسی (از طریق تماس با ما)
 

سایت لاتین زیر بسیار غنی در بخشهای مختلف از جمله انیمیشن ، گالری عکس ، اخبار و ... مطالب مفیدی راجع به فضا و منظومه شمسی دارد.

http://www.windows.ucar.edu/windows.html

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مجید آقاپور 4 ستاره ها ارسال ها: 1637   در :  چهارشنبه 27 اردیبهشت 1385 [16:59 ]
  انتقال یافته از فیزیک >> شبیه سازی منظومه شمسی
 اگر دوست دارید منظره زیبایی از زحل یا ... را از دید ناظری که بر سطح مریخ ایستاده است، مشاهده کنید و ... ، شبیه ساز منظومه شمسی بطور مجازی شما را به مریخ می برد، تا زحل از آنجا تماشا کنید. این شبیه ساز که با همکاری ناسا کلتک تولید شده است، می تواند در هر زمان مطلوب ، تصویری رنگی از هر سیاره یا قمری که بخواهید، از دید ناظری که روی هر سیاره یا قمر دلخواه شمسی ایستاده است، ایجاد می کند.

  امتیاز: 0.00