منو
 صفحه های تصادفی
نخستین سخن امام مهدی علیه السلام پس از ظهور
گ.صحنه های دیگر دوران امامت
جن کیست؟
حمله روس ها به آذربایجان در مشروطه
لبنیات
استانداردها در آموزش الکترونیکی
حد و پیوستگی
پیامبر اکرم و عمره قضا
برخورد شدید امام با دشمنان
Calcium syanamide
 کاربر Online
934 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 24 بهمن 1383 [06:21 ]
  ويندوز longhorn
 

اطلاعاتي دقيق در مورد ويندوز لانگ هورن كه قرار است به زودي بيايد مي خواستم؟

  امتیاز: 0.40     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد خالدی 3 ستاره ها ارسال ها: 153   در :  یکشنبه 25 بهمن 1383 [07:26 ]
  >ويندوز longhorn
 

نسخه ی بعدی Windows که برای سال 2005 برنامه ریزی شده است، Windows Longhorn نام گذاری شده که مبتنی بر تکنولوژی .Net است. از برتری های این نسخه نسبت به قبل، بهبود و توسعه ی گرافیک و صداست. در حقیقت بهبود سخت افزاری در Longhorn بر روی چهار چیز متمرکز شده است: گرافیک، صدا، نصب و یک کیت راه انداز جدید Longhorn.

  • گرافیک
برای پشتیبانی تصویر با قدرت تفکیک بالا، مایکروسافت روش ارائه ی گرافیک را از رابط فعلی (GDI و GDI+) به Desktop Composition Engine (DCE) که مبتنی بر DirectX9 است، تغییر داده است. مایکروسافت به شرکتهای سازنده ی سخت افزارهای گرافیکی گفته است که Longhorn با بهره گیری حد اکثر از سخت افزارهای گرافیکی سه بعدی به نحو شایسته ای تولید تصویر همزمان را مدیریت می کند.

  • صدا
مایکروسافت به همان طریقی که تصویربرداری دیجیتال در XP را بهبود داد به توسعه ی صدا در Longhorn همت گماشت. Longhorn تنظیمات صدا و تصویر را، مثل سطوح درجه بندی یا ورودی های پیش فرض، از طریق یک audio policy engine مدیریت کرده و از نوعی روش خودکشف (self-discovery) برای وسائل صدا و تصویر پشتیبانی می کند. به عنوان مثال اگر کاربری یک میکروفون را به هر یک از جک (jack) های صدا بزند، Longhorn آن را به عنوان یک وسیله ی ورودی در نظر گرفته و راه اندازهای مربوط به آن را به حافظه بارگذاری می کند.

در صورت تمایل می توانید ادامه ی این مطلب را در آدرس زیر بخوانید.
http://www.directionsonmicrosoft.com/sample/DOMIS/update/2003/07jul/0703wrltli.htm

  امتیاز: 1.40     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 10 اسفند 1383 [06:09 ]
  سخت افزار هاي ويندوز longhorn
 

آيا مشخص شده است كه حداقل سخت افزار لازم براي نصب لانگ هورن چيست و آيا اين ويندوز بر روي سيتم هاي معمولي فعلي نصب مي شود يا مثل ويندوز ايكس پي 64 بيتي نياز به سخت افزار هاي جديدي دارد؟؟؟؟

  امتیاز: 0.00