منو
 کاربر Online
451 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  سه شنبه 27 مهر 1395 [16:36 ]
  چگونه نسخه بتای بهترین اپلیکیشن‌های اندروید را دانلود کنیم؟
 

هنوز هیچ دسته‌ی جداگانه‌ای در پلی استور برای اپلیکیشن‌های بتا وجود ندارد. بنابراین برای این‌که متوجه شوید آیا هرکدام از اپلیکیشن‌های فعلی شما نسخه‌ی بتا دارد یا نه، باید در منوی اپلیکیشن پلی استور روی گزینه‌ی My apps & games ضربه بزنید و سپس اپلیکیشن مورد نظر را از فهرست انتخاب کنید. سپس به انتهای صفحه‌ی اطلاعات اپلیکیشن بروید تا از وجود نسخه‌ی بتا مطلع شوید. البته حتی اگر اپلیکیشن نسخه‌ی بتا داشته باشد، این احتمال وجود دارد که ظرفیت افرادی که می‌توانند در برنامه‌ی تست بتای آن شرکت کنند به اتمام رسیده باشد.

دانلود نسخه بتا اپلیکیشن اندروید پلی استور

اگر قصد دارید از نسخه‌ی بتای اپلیکیشن استفاده کنید کافی است روی گزینه‌ی I’m in ضربه بزنید تا چند لحظه بعد نسخه‌ی بتا در صف دانلودهای شما قرار بگیرد. اگر هر زمان تصمیمتان در مورد استفاده از نسخه‌ی بتا عوض شد می‌توانید به همین صفحه برگردید و این بار روی گزینه‌ی Leave ضربه بزنید. پس از این‌که نسخه‌ی بتای چند اپلیکیشن را دانلود کردید کار پیدا کردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود. در صفحه‌ی My apps & games تب مخصوصی به نام Beta وجود دارد که فهرست اپلیکیشن‌های بتایی را که دانلود کرده‌اید نشان می‌دهد.

دانلود نسخه بتا اپلیکیشن اندروید پلی استور

این‌که توسعه‌دهندگان تا چه حد در آزمایش کردن امکانات جدید روی نسخه‌های بتای اپلیکیشن جسارت به خرج می‌دهند از یک اپلیکیشن تا اپلیکیشن دیگر متفاوت است. بااین‌حال در اغلب نسخه‌های بتا قادر خواهید بود به تعدادی قابلیت کاملا جدید دسترسی داشته باشید یا حتی ممکن است با پیش‌نمایشی از یک رابط کاربری جدید روبرو شوید. اگر در برنامه‌ی تست نسخه‌ی بتا شرکت کرده باشید، هنگام جستجو کردن نام اپلیکیشن در سایت یا اپلیکیشن پلی استور، کلمه‌ی Beta را در کنار نام اپلیکیشن خواهید دید.

دانلود نسخه بتا اپلیکیشن اندروید پلی استور

همچنین یک بخش ویژه به نام Early Access هم در پلی استور وجود دارد. در این بخش می‌توانید بازی‌های را که هنوز نسخه‌ی نهایی آن‌ها منتشر نشده به‌صورت رایگان دانلود و امتحان کنید. البته در نظر داشته باشید که احتمالا باگ‌های این بازی‌ها از باگ‌های اپلیکیشن‌های بتا بیشتر خواهد بود.

به‌احتمال‌زیاد شما با اپلیکیشن‌های فیسبوک، فیسبوک مسنجر، گوگل، واتس‌اپ، اینستاگرام، گوگل مپز و دراپ‌باکس آشنا هستید، ولی شاید تابه‌حال نمی‌دانستید که امکان دانلود نسخه‌ی بتای تمام آن‌ها از طریق پلی استور وجود دارد. نسخه‌ی بتای تمام این اپلیکیشن‌ها را می‌توانید به همان شیوه‌ای که توضیح داده شد از درون صفحه‌ی مربوط به نسخه‌ی عادی اپلیکیشن دانلود کنید. در برخی موارد هم نسخه‌ی بتای اپلیکیشن به‌صورت یک اپلیکیشن مجزا در پلی استور قرار داده شده است. در این موارد می‌توانید هر دو نسخه‌ی عادی و بتا را درآن‌واحد روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید و هر دو را در کنار هم به کار ببرید. برای مثال اپلیکیشن‌های کروم، فایرفاکس، ویکی‌پدیا، VLC Player و SwiftKey جزو این دسته هستند.

  امتیاز: 0.00