منو
 کاربر Online
460 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  پنج شنبه 25 شهریور 1395 [15:24 ]
  همه آن‌چه باید از iOS 10 بدانیم
 

iOS 10 دیروز عرضه شد. اگر از کاربران آيفون، آیپد یا آيپاد هستید، احتمالا تا حالا اقدام به نصب نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل دستگاه‌تان کرده‌اید؛ شاید هم هنوز تردید دارید یا سوالاتی برای‌تان پیش آمده است.

با توجه به مشکلاتی که برای برخی کاربران در همان ساعات اولیه‌ی عرضه‌ی iOS 10 به وجود آمد، طبیعی است که عده‌ای در واقع دوست نداشته باشند ریسک به‌روزرسانی را بپذیرند. البته اپل تضمین کرده که این مشکل برطرف شده است و حالا با خیال راحت می‌توانید به iOS 10 فکر کنید. اما مثل همیشه جانب احتیاط را نگه دارید و قبل از به‌روزرسانی از محتوای دستگاه خود در آیتونز بک‌آپ بگیرید.

کارشناس ویدیو به رایج‌ترین سوالات کاربران پاسخ می‌دهد و ضمنا تجربه‌ی خود را از به‌روزرسانی آیفونش در میان می‌گذارد.
در ویدیویی که در ادامه می‌بینیم، کارشناس سایت Every Thing Apple Pro به رایج‌ترین سوالات کاربران پیش از به‌روزرسانی سیستم‌عامل دستگاه‌شان پاسخ می‌دهد و ضمنا تجربه‌ی خود را از به‌روزرسانی آیفونش در میان می‌گذارد. او می‌گوید بعد از به‌روزرسانی، فضای زیادی از حافظه‌ی گوشی‌اش آزاد شده و این‌که بیش‌تر تغییرات مربوط به ظاهر همه‌چیز بوده است. البته همین موضوع را هم به‌اندازه‌ی کافی هیجان‌انگیز می‌داند.

سوال مهمی که بعضی کاربران آيفون در زمان عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها دارند، این است که آیا این نسخه را جیلبریک کنند یا خیر. Every Thing Apple Pro می‌گوید این کار را نکنید. همه‌ی چیزهایی که می‌خواهید در نسخه‌ی نهایی iOS 10 موجود است.

  امتیاز: 0.00