منو
 صفحه های تصادفی
شدت عمل با دشمنان
ابن خلدون
سیاه‌ سرفه
تفسیر المیزان
دگرشیبی
واژگان شیمی آلی
رشته استخراج معدن
ماده
هوش جمعی
مناظرات امام باقر علیه السلام
 کاربر Online
644 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  سه شنبه 28 اردیبهشت 1395 [04:51 ]
  بعضی ازعلت های درد زیر بغل:
 

بعضی ازعلت های درد زیر بغل:
__
آنفلوآنزا یا سرماخوردگی:__
در صورت بزرگ شدن گره لنفاوی احساس درد در زیر بغل خواهید کرد. در پی ابتلا به آنفلوآنزا یا سرماخوردگی و عفونت درقسمت فوقانی لوله تنفسی، گره های لنفاوی متورم می شود. با درمان عفونت سرانجام این گره ها کوچک خواهد شد و دردی هم که حس می کنید از بین می رود.

کشیدگی عضلات سینه:
در صورت آسیب دیدگی یا کشیده شدن بیش از حد عضلات سینه احتمال دارد دچار درد در زیر بغل شوید.فعالیت های زیادی از جمله ورزش زیاد، می تواند باعث کشیدگی این عضلات شود.

آسیب بافت همبند:
اگر رباط قسمتی که شانه و دست ها را به هم وصل می کند ، آسیب ببیند احساس درد زیر بغل خواهید کرد.

کیست زیر بغل:
از آن جا که قسمت زیر بغل تیره، گرم و مرطوب است، احتمال تکثیر باکتری وجود دارد.وجود این میکروب ها و کثیفی می تواند باعث بروز کیست زیر بغل شود. توجه داشته باشید که در برخی موارد وجود کیست می تواند نشانه اولیه سرطان باشد.

دیابت:
این بیماری می تواند در زیر بغل درد ایجاد کند. زیرا به علت بالا بودن قند خون ، اعصاب محیطی دچار آسیب می شود. آسیب دیدگی اعصاب محیطی باعث احساس درد یا سوزش در برخی از قسمت های بدن می شود.

پر کاری تیروئید:
پر کاری تیروئید می تواند باعث متورم شدن غدد زیر بغل و در نتیجه بروز درد در قسمت های مختلف از جمله زیر بغل شود. برای رفع این مشکل باید مشکل پر کاری تیروئید برطرف شود.

  امتیاز: 0.00