منو
 کاربر Online
1426 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  چهارشنبه 23 دی 1394 [06:12 ]
  اندروید آب‌نبات چوبی
 

آمار جدید حکایت از سهم ۳۲.۶ درصدی اندروید آب‌نبات چوبی در دستگاه‌های اندرویدی دارد در حالی‌که ماه گذشته این میزان ۲۹.۵ درصد بود، اندروید مارشملو هم که هنوز در ابتدای راه‌ است و انتظار زیادی نمی‌توان از آن داشت؛ اما باز هم نسبت به ماه گذشته که ۰.۵ درصد سهم دستگاه‌های اندرویدی را در اختیار داشت رشد کرده و این میزان به ۰.۷ درصد رسیده است.


در این بین اندروید کیت‌کت توانسته بیشترین سهم را از دستگاه‌های اندرویدی داشته باشد و با مقدار ۳۶.۱ درصد حاکم بی‌چون‌ و چرای نسخه‌های اندرویدی باشد، ناگفته نماند که رشد کیت‌کت رفته رفته رو به افول است و ماه گذشته ۳۶.۶ درصد از سهم دستگاه‌های اندرویدی را از آن خود کرده بود. اندروید جیلی‌بین نیز روز به روز رتبه خود را از دست می‌دهد، ماه گذشته این نسخه از اندروید ۲۶.۹ درصد در محصولات اندرویدی سهم داشت اما این ماه تنها ۲۴.۷ سهم را از آن خود کرده است. در این بین اندروید Ice Cream Sandwich سهم خود را به شدت از دست داده و تنها ۲.۷ درصد سهم دارد، اندروید Gingerbread نیز اوضاع بهتری ندارد و تنها ۳ درصد از دستگاه‌های اندرویدی از این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند. اندروید نسخه ۲.۲ نیز که روزگاری برای خود بُر و بیایی داشت روزهای آخر عمر خود را سپری می‌کند و تنها ۰.۲ درصد از دستگاه‌های اندرویدی به این نسخه قدیمی اندروید مجهز هستند.

  امتیاز: 0.00