منو
 صفحه های تصادفی
امام علی علیه السلام، آگاه ترین فرد به قرآن و سنت
خاکستر آتشفشان
نحوه مطالعه یک کتاب مشکل
انحصارگرایی در دین یهود با توجه به تورات
قضیه بطلمیوس- اویلر
سخنان امام علی علیه السلام در بازدید از بقایای ایوان کسری
جاودانگی دین اسلام
مبانی ارزشی لیبرالیسم
مطالعه هرشل درباره آسمان
Technetium
 کاربر Online
596 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه فیزیک 3 ستاره ها ارسال ها: 2228   در :  شنبه 23 آبان 1394 [15:52 ]
  ارسال ایده برای حضور در جشنواره ملی ایده‌های برتر
 

ارسال ایده برای حضور در جشنواره ملی ایده‌های برتر

یازدهمین جشنواره ملی ایده­‌های برتر در هفته آخر آذرماه و همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، جشنواره ملی ایده‌های برتر هر ساله با هدف ترویج و تشویق خلاقیت و نوآوری، شناسایی نیروهای خلاق و برقراری ارتباط با آنها و شناسایی قابلیت‏‏های فناوری موجود در کشور در گروه‌های مختلف علمی برگزار شده و دستاوردهای خوبی نیز داشته است.

این جشنواره مورد استقبال بسیاری از ایده‌پردازان سراسر کشور نیز قرار گرفته، به طوری که به عنوان نمونه تعداد ایده‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره از حدود 500 مورد در سال 1382 به قریب 10 هزار مورد در سال 1390 که نهمین دوره جشنواره برگزار شد، روند رو به رشدی را طی کرده است.

این جشنواره ملی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، پارک علم و فناوری یزد و ... برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی ایده‌های برتر، آخرین مهلت ثبت و ارسال ایده برای حضور در جشنواره از طریق سامانه http://best-idea.ir تا 30 آبان ماه است.

ایده‌های ثبت شده در بانک ایده‌ها توسط سامانه الکترونیک بصورت اتوماتیک کد گذاری می‌شود و با حذف مشخصات فردی ایده پرداز وارد فرایند داوری می‌شود؛ داوران جشنواره‌های ایده‌های برتر ترکیبی از متخصصان کشوری و جشنواره‌های ملی دیگر (نظیر خوارزمی، فارابی، رازی، شیخ بهایی و استادان مجرب دانشگاهی) هستند و هر ایده توسط سه داور بدون اطلاع از نتایج داوری یکدیگر مورد ارزیابی قرار گرفته و به صورت سیستماتیک نمره نهایی برای ایده ثبت می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 37260108 ،37260109 و 37246707- 035 تماس بگیرند.

  امتیاز: 0.00