منو
 کاربر Online
469 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  پنج شنبه 30 بهمن 1393 [17:13 ]
  چگونگی کار با کرک ها
 

کرک ها به دسته های مختلفی تنظيم شده اند که هر کدام کار خواصی را انجام ميدهد ولی تنها کار مشترکی که انجام ميدهند از بين بردن محدوديت نرم افزار مورد نظر ميباشد و يا استفاده از تمامی امکانات برنامه.
برای مثال نرم افزاری که شما از آن استفاده ميکنيد حق استفاده بيشتر از ۱۵ روز را به شما نداده است و بايد حتما بعد از ۱۵ روز آن نرم افزار را خريداری کنيد تا بتوانيد هميشه از آن استفاده کنيد و کرک اين محدوديت رو بر ميدارد تا شما هزينه ای برای استفاده هميشگی نرم افزار خود پرداخت نکنيد.
استفاده از تمامی امکانات نرم افزار هم مانند اين می ماند که شما يک نرم افزار گرافيکی را دانلود کرده ايد (البته نسخه آزمايشی) و هيچ محدوديت زمانی را هم ندارد ولی نميگذارد در آخر سر وقتی عکسی را که ويرايش کرده ايد يا ساخته ايد بروی هاردتون ذخيره کنيد و بهتون ميگه که بايد برويد و نسخه اصلی نرم افزار را خريداری کنيد تا بتونيد از اين امکان ذخيره استفاده کنيد و اما کرک که باعث ميشود که شما اين نسخه آزمايشی را به نسخه کامل تغيير دهيد.

چگونگی کار با کرک ها
بعضی موقع ها بصورت آيکن خود نرم افزار شما ميباشد که بعد از نصب نرم افزار مورد نظر خود بايد آن را به جايی که نرم افزار را نصب کرديد و آيکن خود نرم افزار تان آنجا هست کپی کنيد تا بروی آيکن نرم افزار Overwrite (بروی آيکن نرم افزارتان بی افتد) شود.
بعضی از کرک ها به نام KeyGen و يا KeyMaker معروف هستند که با دادن يک نام به نرم افزار و يا در بعضی از نرم افزارها مانند MMB بايد ايميل هم بهش بديد تا بهتون سريال رو بده.
بله حالا اين سريالی که توسط اين کرک تهيه کرده ايد کجا بايد قرار بدهيد تا نرم افزار به نسخه اصلی تبديل شود.
اکثر نرم افزار ها يک اشتراک دارند که هميشه برای وارد کردن سريال و ريجستر کردن آن بايد به منوی About رفته و در آنجا Register يا Enter Code يا Registeration يا اسم هايی تو اين مايه ها انتخاب کنيد و آن سريال و نامی که در آن کرک درست کرده ايد را در آن قسمت وارد کنيد.

حالا بعضی ار کرک ها به نام های Patch و يا Patcher معروف هستند که اکثر بايد در قسمتی از کرک دکمه ای به نام Choose يا Browse يا Patch و يا هم چنين چيزهايی داشته باشد که بعد از فشردن آن بايد آدرس آيکن و يا فايلی از نرم افزار را که خود کرک مشخص کرده را در پوشه ای که نرم افزار مورد نظرتان نصب شده است را بهش بدهيد تا نرم افزار را بصورت کامل تبديل کند.
بعضی از کرک ها هم هستند که هم KeyMaker هستند و هم Patcher . مثل همين کرک ديکشنری Babylon که اول بايد بهش يک اسم ميداديم تا سريال رو بهمون بده و بعد از نصب برنامه به زدن دکمه Patch و دادن آدرس آيکون Babylon اون رو بصورت کامل ميکرد.

  امتیاز: 0.00