منو
 کاربر Online
470 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه فیزیک 3 ستاره ها ارسال ها: 2228   در :  شنبه 11 بهمن 1393 [08:49 ]
  مسابقه عکاسی با موضوع نور
 

مسابقه عکاسی با موضوع نور

هدف از برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع نور به تصوير کشيدن نقش نور در زندگی، علم نورشناسی و فن‌آوری‌های نورپايه است. بدين جهت انتظار می‌رود محتوای عکس‌های ارسالی يکی از مضامين فوق را در برگيرد.
اين مسابقه در دو بخش دانش‌آموزی و آزاد برگزار می‌شود. سوژه، زيبايی‌شناسی، تکنيک عکاسی از نکات مد نظر در داوری عکس‌ها خواهد بود.

در نهايت چهل عکس منتخب در نمايشگاهی که در بهار ۹۴ در دانشگاه تحصيلات تکميلی علوم پايه زنجان برگزار خواهد شد، به نمايش گذاشته می‌شود و به بهترين عکس‌ها جوايز نفيسی اهدا خواهد شد. جزئيات نمايشگاه و منتخبين در زمان مقتضی اعلام خواهد شد.

شرايط شرکت در مسابقه
مسابقه عکاسی با موضوع نور در دو بخش دانش‌آموزی و عمومی برگزار می‌شود. هر دو دسته شرکت کنندگان می‌بايست از طريق لينک ثبت نام، اطلاعات اوليه خود را وارد نموده و تا ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۳ مهلت دارند تا عکس‌های خود را بارگزاری و به روز رسانی نمايند.

هر شرکت‌کننده فقط يکبار می‌تواند در سيستم ثبت‌نام کند. ملاک شناسايی افراد کد ملی است. همچنين اطلاع‌رسانی‌های آتی از طريق ايميل انجام خواهد شد. لذا لازم است شرکت کنندگان در وارد کردن کد ملی و آدرس ايميل نهايت دقت و توجه را داشته باشند.

تبصره: محدوديتی برای استفاده از هر نوع وسيله عکاسی (شامل موبايل ،دوربين آنالوگ، دوربين ديجيتال، دوربين حرفه‌ای و ...، انواع ميکروسکوپ، انواع تلسکوپ، انواع آشکارساز يا هر وسيله‌ای که تصوير را ثبت کند) وجود ندارد.

براز اطلاعات بيشتر به آدرس زير برويد
http://www.iasbs.ac.ir/seminar/physics/light/light2015/photocontest/index.htm


تصویر

  امتیاز: 0.00