منو
 صفحه های تصادفی
اسپوروگن
استان آذربایجان غربی
پیوند های شیمیایی؟
صندوق پس انداز ملی
آزمایش تهیه لاستیک
پاس دادن در فوتبال
سرانجام عهدنامه ارزنه الروم
هندسه مسطحه
کثرت گرایی یا پلورالیسم
طبقه بندی سنگهای رسوبی توسط گرابو
 کاربر Online
1775 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه فیزیک 3 ستاره ها ارسال ها: 2228   در :  دوشنبه 22 دی 1393 [11:45 ]
  معرفي كتاب`به خاطر فيزيك`
 

از انتهای رنگین کمان تا لبه زمان در کتاب `به خاطر فیزیک`

تصویر

والتر لوین اختر فیزیک دان هلندی و استاد ممتاز انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) که درس های بسیار جذاب او افراد بسیاری به فیزیک علاقه مند کرده است در کتاب `به خاطر فیزیک` خوانندگان را به سفری سرگرم کننده، جذاب و بدیع در دنیای فیزیک می برد.

تصویر

ازتاب تجربۀ چندین ساله و مهارت لوین در تدریس فیزیک را می توان در کتاب `به خاطر فیزیک` مشاهده کرد که حتی برای افرادی که آشنایی اندکی با فیزیک دارند جذاب است. در این کتاب او ابتدا مطالب را به صورت معماگونه مطرح می کند و سپس نشان می دهد که چگونه با دانستن اندکی فیزیک می توان موفق به شناخت آن شد. لوین به شما می گوید که اگر چند مفهوم فیزیکی مانند الکترومغناطیس و گرانی را درک کنید می توانید شناخت کافی را در مورد چگونگی کار دستگاه های پیچیده مانند سامانۀ موقعیت یاب جهانی و دستگاه های مختلف دیگر به دست آورید.

نتشارات فاطمی این کتاب را با ترجمه دکتر منیژه رهبر در 304 صفحه در قطع رقعی( همراه با یک فرم تصاویر رنگی) منتشر کرده است.

http://www.fatemi.ir/Details.aspx?bookid=4753

  امتیاز: 0.00