منو
 کاربر Online
1290 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه فیزیک 3 ستاره ها ارسال ها: 2228   در :  دوشنبه 17 شهریور 1393 [09:45 ]
  بیست و دومین گردهمایی دانش‌‌آموزی فیزیک ایران برگزار شد
 

بیست و دومین گردهمایی دانش‌‌آموزی فیزیک ایران برگزار شد

بیست و دومین گردهمایی دانش‌آموزی فیزیک ایران از تاریخ 11 تا 13 شهریورماه 1393 در پردیس شهید باهنر شیراز برگزار شد.

این گردهمایی با تلاش چند ماهه کمیته علمی، شاخه دانشجویی، گروه اجرایی انجمن فیزیک ایران و با همکاری آموزش و پرورش شیراز به خوبی برگزار شد.

در افتتاحیه این گردهمایی آقای نصیری معاون اداره کل آموزش و پرورش استان فارس سخنرانی کردند. سپس آقای دکتر سامانی دبیر کمیته علمی گزارشی از روند داوری و گزارش کارهای فرستاده شده ارائه کردند و پس از آن خانم دکتر نورافشان از پردیس شهید باهنر سخنرانی کردند.

از بعدازظهر روز سه‌شنبه 11 شهریور کار ارائه پوستر، کارگاه‌ها و سخنرانی‌های عمومی آغاز شد. بازدید از پژوهشکده معلم شیراز و دانشگاه شیراز برنامه تدارک دیده آموزش و پرورش شیراز برای دانش‌آموزان بود که برنامه‌ای جذاب بود.
گردهمایی بعدازظهر روز پنجشنبه 13 شهریور با معرفی گزارش‌کارهای برتر و سپاسگزاری از برگزارکنندگان گردهمایی به کار خود پایان داد.

انجمن فیزیک ایران قدردان همکاری و تلاش دانشجویانی است که بدون هیچ چشمداشتی با گردهمایی همکاری کردند و کمبودها و ناملایمات خسته‌ و ناامیدشان نکرد. برای این دوستان آرزوی سلامت و پیروزی در همه مراحل زندگیشان را داریم.

به نقل از سايت انجمن فيزيك ايران

  امتیاز: 0.00