منو
 صفحه های تصادفی
شکوفا
تاریخچه جامعه ‏شناسی دین
کودهای کلسیم و منیزیم
کاربر:محمدرضا شفیع زاده
مرقد امام کاظم علیه السلام
دانبوریت
بولانژریت
کلید برق
تحصن در سفارت انگلیس در مشروطه
امام حسین در قرآن - الرحمن :19-22، تین : 1
 کاربر Online
555 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  چهارشنبه 05 شهریور 1393 [10:41 ]
  نتیجه داوری طرح ملی نجوم برای مردم
 

به اطلاع می رساند پس از دریافت گزارش تمام گروه های شرکت کننده در طرح ملی نجوم برای مردم و داوری گزارش های دریافتی، انجمن نجوم آسمان زنده رود زرین شهر با توجه به نوع فعالیت های انجام شده در روز و هفته نجوم از لحاظ علمی ترویجی بودن و بدیع بودن فعالیت ها، حائز رتبه برتر در بین گروه های شرکت کننده گردید که البته با توجه به فعالیت بسیار خوب تمامی گروه ها انتخاب گروه برتر کاری مشکل بود.
ضمن عرض تبریک به تمامی اعضا گروه آسمان زنده رود و همچنین سایر گروه های شرکت کننده در طرح فوق جایزه گروه برتر براساس نظر هیئت داوری، اعطای عضویت حقوقی بطور رایگان و به مدت یکسال برای گروه آسمان زنده رود می باشد. همچنین برای چهار گروه شرکت کننده دیگر نیز بمنظور تقدیر از فعالیت های ایشان تسهیلاتی برای اعطای عضویت حقوقی در نظر گرفته شده است که بدین ترتیب دریافت عضویت حقوقی از انجمن نجوم ایران برای گروه های شرکت کننده در این طرح بمدت یکسال به مبلغ یک سوم حق عضویت سالانه کاهش پیدا می کند.
لازم به ذکر است گزارش برنامه های روز نجوم طی یک ویژه نامه با عنوان نجوم برای مردم منتشر گردیده است.
منبع خبر: انجمن نجوم ایران
تاریخ انتشار خبر: 1/4/93

  امتیاز: 0.00