منو
 صفحه های تصادفی
آیه مباهله
ایزومر2
امام از نگاه علمای ربانی
خرید شمشیر در کودکی
ریشه‏هاى تکثرگرایی درغرب
درس تاسیسات ساختمان
چرا بین ریل های راه آهن فضای خالی وجود دارد؟
مقام حضرت نزد شمعون وصی حضرت عیسی علیه السلام
اندازه گیری رطوبت
فطرت زیربنای تربیت
 کاربر Online
414 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 24 مرداد 1393 [10:48 ]
  10 نکته و ترفند برای Galaxy S4
 

مقدمه

Galaxy S4 سامسونگ دارای بیشتر میزان قابلیت‌ها در میان تلفن‌های هوشمند موجود در بازار است. با داشتن Android 4.2.2 و افزونه های خود سامسونگ، می‌توانید این دستگاه پرطرفدار و قدرتمند را به ده ها روش مختلف شخصی‌سازی کنید.

همه‌ی قابلیت های Galaxy S4، به سادگی مشهود نیست. ممکن است چیزهایی راجع به Group Play ،Smart Stay و WatchOn شنیده باشید، اما این تنها شروع قدرت نمایی این تلفن هوشمند عظیم است. ما امیدوار هستیم که این ده نکته و ترفند، چیزهای جدیدی به شما یاد بدهند و Galaxy S4 شما را از قبل هم خارق‌العاده‌تر کنند.


نکته‌های راه اندازی

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

زمانی که می‌خواهید تلفن خودتان را از یک iPhone یا BlackBerry به Galaxy تغییر بدهید، اپلیکیشن Smart Switch PC سامسونگ، مخاطبان، پیغام های متنی، عکس های پس زمینه، آمار تماس و دیگر اطلاعات را از یک پشتیبان iTunes از یک iPhone، یا یک پشتیبان BlackBerry Desktop از یک BlackBerry، به Galaxy جدید شما منتقل خواهد کرد. در نتیجه شما می‌توانید از ابتدای کار، تمام اطلاعات گوشی‌های قدیمی خودتان را در Galaxy جدیدتان داشته باشید.


آسانش کنید

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

در داخل Galaxy S4، آنقدر گزینه و تنظیمات وجود دارد که نشان می‌دهد که چرا برخی از مردم ممکن است از کار کردن با این تلفن هراس داشته باشند. ولی ناراحت نباشید! حالت ساده را امتحان کنید: به Settings (تنظیمات) بروید > سپس My Device (ابزار من) > Home screen mode (حالت صفحه اصلی) > Easy mode (حالت ساده) تا به طور چشمگیری صفحه‌ی ابتدای گوشی خود را ساده‌سازی کنید.


از محدودیت وارد کردن اطلاعات خودتان فراتر نروید

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

آیا یک برنامه برای حجم محدود اطلاعات دارید؟ به Setting بروید > Connections > Data Usage و می‌توانید محدودیت ماهانه ورود اطلاعات و اینکه چه زمانی دستگاه به شما اخطار بدهد که در حال نزدیک شدن به این محدودیت هستید را تنظیم کنید. وقتی شما به این حد رسیدید، داده‌های تلفنی شما برای جلوگیری از فراتر رفتن از محدودیت خاموش خواهند شد. برای اینکه از داده‌های محدودشده خود استفاده‌ی بیشتری بکنید، اپلیکیشن Onavo Extend را بر روی گوشی خودتان نصب کنید. این برنامه داده‌های مورد استفاده‌ی شما را فشرده‌سازی می‌کند.


نکات صوتی

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

صدای تماس‌های صوتی و موسیقی را شخصی‌سازی کنید. یکی از ویژگی‌های پنهان موردعلاقه‌ی من در Galaxy S III، در Galaxy S4 هم وجود دارد: توانایی تنظیم کردن صدای موسیقی و مکالمه با توجه به شنوایی خودتان. افراد مختلف درجات مختلفی از صدای بم و زیر را می‌توانند بشنوند. دکمه‌ی Call را بزنید، سپس دکمه‌ی Menu را بزنید و به Setting بروید. به پایین بروید و قسمت Personalize Call Sound را پیدا کنید و Adapt Sound را انتخاب کنید. هدفون‌ها را در گوشتان قرار دهید و دستورالعمل‌ها را برای EQ دلخواهتان دنبال کنید.


از شر این صدای بلوپ آزاردهنده خلاص شوید

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

چرا گوشی‌های سامسونگ با هر بار لمس صفحه‌نمایش، یک‌صدای `بلوپ` ایجاد می‌کند؟ آیا از این صدا متنفرید؟ من که متنفرم! و برای حذف آن به Setting > My Device > Sound رفته و قسمت `Touch sounds` را برای یک زندگی آرام‌تر غیرفعال کنید.


نکات نمایشگر

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

تلفنتان را با دستکش استفاده کنید.

به Setting > My Device > Display > رفته و تیک High Touch Sensitivity را بزنید تا حالتی از لمس صفحه‌نمایش را فعال کنید که هنگامی‌که دستکش پوشیده‌اید نیز کار می‌کند.


دسترسی سریع به اپلیکیشن های موردعلاقه

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

انگشتتان را در سمت راست بالای صفحه قفل قرار دهید و به سمت چپ بکشید. حالا می‌توانید به لیستی از اپلیکیشن های موردعلاقه تان، بدون نیاز به باز کردن قفل گوشی‌تان، دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید این لیست را نیز به سلیقه‌ی خودتان شخصی‌سازی کنید.


میان‌بر های‌ تان را شخصی‌سازی کنید

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

می‌توانید هم `quick settings` را (که هنگام پایین کشیدن پنجره از بالای صفحه‌نمایش آن را می‌بینید) و هم آیکون میانبرها را که در بالای اپلیکیشن دوربین قرار دارند، شخصی‌سازی کنید. برای مثال، من دوست دارم که دکمه‌ی چرخش صفحه را با Airplane Mode جابجا کنم.

برای دسترسی به تنظیمات سریع، به Settings> My Device > Display > Notification panel بروید. تنظیماتی را که می‌خواهید به ردیف بالایی انتقال دهید را فشار داده و نگه‌دارید و به بالا برده و درجایی که می‌خواهید رها کنید.

برای شخصی‌سازی میانبرهای دوربین، به اپلیکیشن دوربین بروید و آیکون چرخ‌دنده در بالای صفحه‌نمایش را بزنید. سپس آیکون چرخ‌دنده در بالای صفحه سمت چپ را فشار داده و نگه‌دارید. اگر می‌خواهید یکی از آیکون‌های میانبر را جابجا کنید، آیکون جدیدی که می‌خواهید وارد کنید را فشار داده و نگه‌دارید و آن را در نوار بالا رها کنید.


به همه‌ی میانبرها دسترسی داشته باشید

10 نکته و ترفند برای Galaxy S4

آیا تنها پنج میانبر کافی نیست؟ از هر صفحه‌ای که هستید، با دو انگشت به سمت پایین بکشید. 19 قابلیت متفاوت خواهید دید.

بر میزان شارژ باطری‌تان نظارت دقیق‌تری داشته باشید.

به‌جای نشانگر چند رنگ باطری، یک‌چیز دقیق‌تر چطور است؟ به Settings > My Device > Display بروید و Display battery percentage را انتخاب کنید. اکنون قادر خواهید بود تا ببینید دقیقاً چقدر از شارژ باطری‌تان باقی‌مانده است.

  امتیاز: 0.00