منو
 صفحه های تصادفی
زندگینامه یان اورت
نقشه‌های سینوپتیکی
رادیولوژی
اسلام آباد
سیستم مدیریت آموزشی با محتوای توزیع شده
عباس علیه السلام و مبارزه در روز عاشورا
اهانت سندی به جسد امام موسی کاظم علیه السلام
آنتلریت
تهاجم ایران به گرجستان
صنایع هوایی ترکیه
 کاربر Online
864 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  شنبه 05 مرداد 1392 [15:01 ]
  تمرینی برای داشتن بازوهایی متناسب
 

تمرینی برای داشتن بازوهایی متناسب

این تمرین باعث بهبود و تقویت عضلات ناحیه بازو و بخصوص عضله سه سر بازو می گردد.
باید قبل از انجام این تمرین مفاصل بازو ها و آرنج را به اندازه کافی گرم نمائید و عضلات ناحیه را تحت کشش قرار دهید تا مانع از آسیب دیدگی گردند.
این تمرین را در دو مرحله باید به انجام رسانید.

مرحله اول:در این مرحله صاف بایستید یا میتوانید با بالاتنه کشیده روی صندلی بنشینید. یک دمبل را با دو دست به صورتی بگیرید که دمبل در پشت سر شما قرار گرفته باشید. بازوها تا حد امکان به گوشهای شما چسبیده باشند.

مرحله دوم: در حالی که آرنج شما خم میشود وزنه به عقب میرود. حرکت پایین رفتن باید با کنترل باشد در غیر این صورت وزنه به ستون فقرات شما برخورد میکند و باعث آسیب دیدگی شما خواهد گردید.

نکات مهم:
در صورتی که به دنبال افزایش حجم این ناحیه از باوز می باشید وزنه سنگین و نیمه سنگین را برای حرکت انتخاب نمائید و تمرین را در تکرارهای 12، 10 و 8 و در دو یا سه ست متوالی انجام دهید.

در صورتی که به دنبال تناسب در عضلات این ناحیه و کاهش چربی اضافی هستید تمرین را با وزنه سبک و در تکرار 45 و 30 دفعه و با استراحت کافی در بین آنها انجام دهید.

  امتیاز: 0.00