منو
 کاربر Online
536 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  جمعه 10 خرداد 1392 [13:37 ]
  هنگام خوردن فست فود به این نکات توجه کنید.
 

هنگام خوردن فست فود به این نکات توجه کنید.

1 - بهترین زمان برای خوردن فست‌فودها و گرفتن غذا، برای ناهار بین ساعت 12/30 تا 13/30 ظهر و برای شام بین ساعت 8/30 تا 9/30 شب است.
زیرا در تهیه ی فست‌فود‌، همیشه غذاها ، زودتر پخته و در محلی نگهداری می‌شوند. قاعده و اصول این است که بعد از یک زمان مشخص، این غذاها دور ریخته شود اما گاهی این اتفاق نمی‌افتد.

2- می‌توانید از فروشنده بخواهید مثلا سیب‌زمینی شما را بدون نمک بدهند یا ساندویچ را بدون سس تا موظف شوند غذای شما را همان لحظه آماده کنند و از جعبه غذا در سینی نگذارند.

3 - وسایل آشپزخانه در فست‌فودها با ماده‌های شوینده شیمیایی در آخر شب تمیز می‌شوند. اگر اولین مشتری فست‌فودها در صبح بعد باشید، قاعدتا آثار این مواد همچنان وجود دارد و ممکن است در غذای شما هم باشد.

4 - برای اینکه بفهمید به رستورانی تمیز و پاکیزه آمده‌اید، ساده‌ترین راه نگاه کردن به یخ‌های داخل لیوان است. اگر یخ‌ها شفاف باشند و املاح نداشته باشند، مطئمن باشید غذایی پاکیزه می‌خورید.

5 - غذاهای کبابی مانند فیله ی مرغ سفارش دهید تا کم کالری تر باشد.

  امتیاز: 0.00