منو
 صفحه های تصادفی
اتانول
bronchitis chronic
رقابت صحیح در تربیت
اهمیت بافت شناسی و روشهای مطالعه بافت
رنگهای زنده
میانگین همساز
کرگدن
آیا فرد خوش بینی هستید؟
امام حسین علیه السلام و تفسیر آیه 29 سوره دخان و آیه 52 سوره نور
مناظره امام رضا با مأمون و علمای عراق و خراسان
 کاربر Online
2055 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 [07:11 ]
  زمان کاهش وزن از این غذا ها دوری کنید.
 

زمان کاهش وزن از این غذا ها دوری کنید.

باید بدانیم که ورزش تنها برای کاهش چربی بدن، لاغری و بخصوص کاستن چربی ناحیه شکم کافی نیست. شما در عین حال که به تمرین می پردازید باید موارد زیادی را نیز در کنار آن رعایت نمائید .

در وهله اول یک برنامه مناسب تمرینی برای کاهش وزن انتخاب نمائید اما نقش تغذیه را نادیده نگیرید و از مواد غذا یی زیر دوری کنید.

- دسر در قبل و بعد از غذا کالری اضافی را وارد بدن می کند و موجب چاقی در بدن شما می شود. اغلب دسرها حاوی قندهایی هستندکه موجب افزیش وزن خواهند شد.

- فست فودها دارای کالری زیادی هستند. فست فودها دارای میزان زیادی کربوهیدرات و چربی های اشباع شده می باشند که باعث افزایش چربی در بدن به خصوص ناحیه شکم می گردند.

- چیپسهای سیب زمینی از غذاهایی به شمار می روند که کربوهیدرات و چربی های زیادی دارند. این چربی ها، ضمن افزایش کلسترول بد خون باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و افزایش انباشتگی چربی زیر پوستی در ناحیه شکم و باسن می گردند.

- نان کره ای به شدت برای سلامتی مضر می باشد. به جای نانهای کره ای و خامه ای از نان گندم سبوس دار ساده استفاده کنید تا به کاهش وزن شما هم کمک شود.

  امتیاز: 0.00