منو
 صفحه های تصادفی
سبک استریم لاینینگ در صنعت اتومبیل سازی
جایگاه امام حسین علیه السلام با رسول خدا در عرش
جو
نوول در ادبیات انگلیسی
توابع زوج و فرد
چگونه ضریب هوشی کودکان را افزایش دهیم؟
نقش والدین در پیشگیری از سیگار کشیدن فرزندان
هدف نبوت ها و بعثت ها
ادبیات داستانی
آزمایش دمای بحرانی
 کاربر Online
137 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  دوشنبه 07 اسفند 1391 [17:19 ]
  پیچوند این روزگار سخت تر از سخت !؟
 

حتماً برای شما هم پیش آمده که به شدت در جستجوی یکی از دوستانتان باشید و هیچ ردی از او پیدا نکنید و یا حتی ندانید که دوست شما در کجای این کره خاکی قرار دارد .یا مثلاً به یک سفر خارج از کشور رفته اید و می خواهید به صورت غیر مستقیم پزش را به همه بدهید . سایت گوگل سرویسی را به شما ارائه می دهد که به وسیله آن شما می توانید از محل فعلی دوست خود مطلع شوید ، اما در جریان باشید که به وسیله این سرویس عملاً ، پیچاندن دوستان خود را به یکی از سخت ترین کارهای دنیا تبدیل کرده اید .

my location
سرویس یک زمینه برای سرویس نقشه گوگل (google map) محسوب می شود . این سرویس ، مبتنی بر ویژگی my location نقشه گوگل است که با استفاده از سیگنال های دکل های تلفن همراهی که در نزدیکی کاربر قرار دارند موقعیت حدودی کاربر را تعیین می کند .
این بدان معناست که نسخه موبایل Latitude تنها قادر خواهد بود تا با گوشی های هوشمندی مانند آیفون اپل ، بلک بری ریسرچ این موشن و وسایلی که از ویندوزموبایل یا سیستم عامل خود گوگل یعنی آندروید استفاده می کند کار کند . سرویس Latitude از طریق igoogle با نسخه کامپیوتری گوگل مپ نیز مرتبط است . مثلاً مردی که در حرکت است می تواند مکان خودرا با همسرش که در اداره کار می کند به اشتراک بگذارد .
در کنار انتشار موقعیت مکانی ، کاربران Latitude می توانند با دوستان خود چت کرده ، برای آنها پیام فرستاده یا به آنها زنگ بزنند . آنها همچنین می توانند پیام وضعیت خود را به روز رسانی کنند . بنا به گفته گوگل نسخه تحت موبایل این سرویس در ۲۷ کشور در دسترس خواهد بود . یکی از دغدغه های اصلی هر سرویس شبکه اجتماعی مبتنی بر موقعیت مکانی مساله حریم خصوصی است و طبق گفته گوگل ابزار Latitude کاملاً این مورد را مد نظر قرار داده است . کاربران تعیین می کنند که چه کسی به موقعیت مکانی انها دسترسی داشته باشد و چه سطحی از اطلاعات را بتواندمشاهده کند .

  امتیاز: 0.00