منو
 کاربر Online
435 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 12 آبان 1391 [05:23 ]
  iCloud چیست ؟
 

مانند یک سرور و دیتا سنتر ذخیره کننده اطلاعات شما است و بطور تحت شبکه و بی سیم اطلاعات را بین iDevic ها و کامپیوترهای شخصی (هر مارک و برندی)به اشتراک می گذارد.
بطور مثال: زمانی آهنگی بروی آیفون خود انتقال می دهید، یک کپی از آهنگ را در دسترس همه دستگاه ها قرار می دهد.
iCloud از سیستم رایانش ابری استفاده می کند، سیستم iCloud به این صورت است که اپل به کاربران خود 5 گیگابایت فضا اختصاص می دهد و کاربر می تواند از این فضا برای استفاده از اطلاعات مورد نیاز تحت وب استفاده کند، در واقع با iCloud داشتن یک نسخه از هرچیزی برای استفاده در چند دستگاه کافی است. اپل اعتقاد دارد استفاده از iCloud بهترین روش برای مدیریت فایل ها روی دستگاه های مختلف است.
موسیقی هایی که از آیتونز می خرید در تمامی دستگاه ها قابل استفاده است، همچنین موسیقی ها را در هرجا که باشید می توانید دانلود کنید. قابلیت دیگر که در آیتونز کلود وجود دارد itunes Match است. این سرویس آهنگ های شما را شناسایی می کند و در صورتی که در iTunes Match وجود نداشت، فایل شما را آپلود و در دسترس شما قرار می دهد.

>> جدیدترین نسخه آیتونز را دانلود کنید

  امتیاز: 0.00