منو
 کاربر Online
461 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  چهارشنبه 03 آبان 1391 [19:28 ]
  بهترین درایوهای حافظه همراه
 

آیا شغل شما به صورتی است که برای انجام کارهایتان نیاز دارید دائم در سفر باشید؟ یا این که مجبورید از نقطه ای در شهر به نقطه دیگر بروید تا به وظایف تان رسیدگی کنید؟

آیا شغل شما به صورتی است که برای انجام کارهایتان نیاز دارید دائم در سفر باشید؟ یا این که مجبورید از نقطه ای در شهر به نقطه دیگر بروید تا به وظایف تان رسیدگی کنید؟ راه حل انجام چنین کارهایی به همراه داشتن گجت هایی مناسب است تا براحتی بتوانید به تمام قرارهای کاریتان برسید.
در حقیقت همراه داشتن این گجت ها بیشتر برای راحت تر کردن شیوه انجام کارها در حین رفت و آمد بوده و ارتباطی به سریع تر انجام دادن آنها ندارد.
به همین منظور ما در اینجا به بررسی این ابزارهای cool می پردازیم؛ ابزارهایی که مطمئنا برای آن دسته از افرادی که دائماً در حال حرکت هستند، بسیار مناسب است.
● LOK IT secure flash drive
این گجت نوعی فلش است و تنها تفاوت آن با دیگر حافظه های جانبی، در امکان کدگذاری اطلاعات موجود در آنهاست. با استفاده از این شیوه کدگذاری، کسی نمی تواند اطلاعات درون فلش شما را بدزدد.
علاوه بر این، هر کسی که بخواهد به محتویات این فلش دسترسی داشته باشد، اول باید مشخصات فردی خود را وارد کند تا اجازه بررسی اطلاعات به او داده شود.
البته پیش از اتصال فلش به پورت USB تان، باید رمز مربوط به بازگشایی فلش را وارد کنید. وقتی هم که کارتان با فلش تمام شد و خواستید آن را از پورت USB خارج کنید، فلش به خودی خود دوباره قفل می شود.
از دیگر مزیت های LOK IT نحوه کارکرد آن با هر سیستم عامل و وسیله ای است که در دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد مثل اسکنر، پرینتر و دیگر گجت ها.
● Sanyo eneloop batteries
احتمالا تا به حال با حجم انبوهی از باتری های به درد نخور مواجه شده اید؛ باتری هایی که بعد از تمام شدن عمرشان دیگر هیچ کارایی ای ندارند.
به همین دلیل اگر به دنبال باتری هایی می گردید که بتوانید با شارژ دوباره شان از آنها استفاده کنید، باتری های Sanyo eneloop گزینه مناسبی است.
باتری های معمولی که برای روشن کردن گجت ها مورد استفاده قرار می دهید، با فلز نیکل ساخته شده است و توانایی شارژ تا ۳۰ درصد کل ظرفیت شان را در ماه دارد.
این در حالی است که عمر مفید باتری هایeneloop سه سال است و در مقایسه با دیگر باتری ها انرژی بیشتری را تولید می کند.
علاوه بر اینها شما می توانید تا ۱۵۰۰ مرتبه این باتری ها را شارژ کرده و مورد استفاده قرار دهید.
● awbone JAMBOX
جعبه جادویی JAMBOX یک بلندگوی سیار است که صدایی بسیار رسا و با کیفیت فوق العاده ای را تولید و پخش می کند.
البته سایز آن در مقایسه با دیگر گجت های مشابه بسیار کوچک تر است. درایوهای اکوستیک نصب شده روی این بلندگو، قدرت بسیار زیادی دارد.
در بیشتر مواقع می توانید از این بلندگو برای برگزاری کنفرانس های کاری استفاده کنید، بی آن که نگران شارژ این گجت باشید زیرا این وسیله می تواند برای مدت ۱۰ ساعت بدون وقفه و نیاز به شارژ دوباره کار کند.
جالب است بدانید که این گجت دارای یک میکروفن داخلی است و در استفاده از آن لزومی برای رودررو برگزار کردن این کنفرانس ها وجود ندارد و شما می توانید به آسانی از طریق تلفن همراه یا رایانه تان جلسات مورد نظرتان را برگزار کنید. این بلندگو در مدل های مختلف و رنگ های متنوع تولید می شود.
در ضمن JAMBOX می تواند با نرم افزار های مختلفی که مخصوص برگزاری کنفرانس های اینترنتی است نیز کار کند؛ برای مثال برنامه هایی چون Skype و Google Talk.
● ZAGGkeys FLEX keyboard
صفحه کلید های ZAGGKeys با کمک بلوتوث به گجت های دیگر متصل می شود، به همین دلیل برای وصل شدن به تبلت ها و گجت هایی از این دست بسیار مناسب است. اساسا این صفحه کلیدها برای کار با سیستم های عامل چون اندروید و iOS طراحی شده است.
با این حال، این تنها کاربرد صفحه کلید ها نیست؛ زیرا علاوه بر این می توانید با جا به جا کردن این صفحه کلید از آن به عنوان تکیه گاهی برای نگه داشتن گجت تان استفاده کنید.
سایز این کیبورد از دیگر کیبورد ها کوچک تر بوده، ولی کلید های قرار داده شده روی صفحه آن، به قدری نرم و مناسب است که می توانید به آسانی هر آنچه را که می خواهید، توسط آن تایپ کنید.
علاوه بر اینها تعدادی کلید مخصوص روی این صفحه کلید قرار گرفته که برای انجام کارهای مهم در کوتاه ترین زمان ممکن، مناسب است.
این صفحه کلید با کمک یک باتری که در داخل آن قرار داده شده است، کار می کند. این باتری به مدت چند ماه بدون نیاز به شارژ دوباره کار می کند.
● Kensington
AbsolutePower laptop charger
حتما تا به حال با مشکل کم بودن شارژ چند گجت تان در آن واحد مواجه شده اید، مثلا باتری لپ تاپ، تبلت و موبایل تان در آن واحد تمام شود.
برای حل مشکل، شارژر کینگ استن ـ که در اصل مخصوص شارژ لپ تاپ طراحی شده ـ می تواند کار شارژ دیگر گجت ها را هم به عهده گیرد.
در عمل گجت های دیگر از طریق اتصال به پورت های USB نصب شده بر حاشیه کناری این شارژر به آسانی شارژ می شود.
علاوه بر اینها نیازی نیست که حتما لپ تاپ تان مخصوص باشد؛ زیرا این گجت قابلیت شارژ تمام لپ تاپ ها را دارد.
پورت های USB ساخته شده در حاشیه کناری این وسیله توانایی شارژ با ظرفیت ۲.۱ آمپر را دارد، این یعنی تبلت های آیپد و موبایل های مختلف نیز با استفاده از این گجت، دوباره انرژی لازم را به دست می آورند!

  امتیاز: 0.00