منو
 کاربر Online
566 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  چهارشنبه 26 مهر 1391 [17:52 ]
  ۵ هارد دیسک خارجی برای حرفه ای ها
 

بعضی از هاردهای خارجی هستند که از سرعتی باور نکردنی برخوردار هستند، به همین دلیل قبل از خرید آنها سؤالات زیادی در ذهن شما در مورد قیمت به وجود می آید،اگر شما از آن جمله افراد هستید، پس مطمئنا بر مدل های زیر سرمایه گذاری خواهید کرد.


ممکن است کلمه hard core و External hard با یکدیگر هم خوانی نداشته باشند اما این هارد های همراه هستند که در بین مشتری ها محبوبیت خاصی به خود جلب کرده اند. اما بعضی از هارد دیسک های خارجی بسیار حرفه ای هستند.
بعضی از هاردهای خارجی هستند که از سرعتی باور نکردنی برخوردار هستند، به همین دلیل قبل از خرید آنها سؤالات زیادی در ذهن شما در مورد قیمت به وجود می آید، یا به بیان دیگر این هاردها برای همه طراحی نشده اند. اما برای کسانی که به آنها نیاز دارند و ارزش برای آن قائل می شوند مناسب است. اگر شما از آن جمله افراد هستید، پس مطمعنا بر مدل های زیر سرمایه گذاری خواهید کرد.
● WD My Book VelociRaptor Duo
My Book VelociRaptor Duo دومین هاردیسک رومیزی Western Digital می باشد که از پورت پر سرعت Thunderbolt پشتیبانی می کند و از تکنولوژی Energy Efficient برای بهینه کردن مصرف انرژی استفاده می کند. این هارد درایو از هارد ۱TB VelociRaptor تشکیل شده است. همان طور که مطلع هستید هاردهای تعبیه شده در این کیس یعنی (VelociRaptor) جز بهترین و پرسرعت ترین هارد شرکت WD در بازار محسوب می شوند. استفاده از دو پورت Thunderbolt بعلاوه کابل Thunderbolt مجانی در قبال خرید، قیمت این هارد را ۹۰۰$ تعیین کرده است.
● Promise Pegasus R۴
Promise Pegasus R۴ قدم بعدی شرکت WD از لحاظ حجم حافظه می باشد. این درایور توانایی host چهار هارد داخلی را دارا می باشد که می تواند حجمی معادل ۴TB الی ۸TB را به شما ارائه دهد که قیمت باورنکردنی آن معادل ۱۰۰۰$ و ۱۵۰۰$ می باشد.
● LaCie Little Big Disk Thunderbolt SSD
LaCie Little Big Disk Thunderbolt SSD یکی از اولین هاردهای SSD رومیزی می باشد که از پورت Thunderbolt پشتیبانی می کند و طبق معمول جز گران ترین هاردهای موجود از لحاظ حجم محسوب می شود. شما برای دریافت ۲۴۰GB حافظه باید ۸۰۰$ هزینه کنید، اما سرعتی که به شما هدیه می کند آن قدر بالا می باشد که قیمت آن برای شما مناسب محسوب می کند.
● IoSafe Solo G۳
از لحاظ USB ۳.۰ هیچ هارد درایوری نمی تواند خود را به پای IoSafe Solo G۳ برساند. با توجه به پورت USB ۳.۰ و ۳TB حافظه قیمتی معادل ۳۹۰$ را دارا می باشد. با توجه به حجم حافظه قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد. این هارد درایو از بدنه محکم ساخته شده است و اطلاعات شما را در همه شرایط چه گرما یا سرما و حتی در مقابل ضربات احتمالی حفظ می کند. البته باید در نظر داشته باشید که مقاوت زیاد این هارد باعث شده که وزن آن نزدیک به ۷ کیلوگرم برسد. پس اگر واقعاً می خواهید اطلاعات شما در محلی امن نگهداری شود IoSafe Solo G۳ انتخاب خوبی برای شما می باشد.
● Promise Pegasus R۶
Promise Pegasus R۶ هم یکی از هارد درایور هایی می باشد که از پورت Thunderbolt بهرمند است، از لحاظ حجم داده و سرعت در حال حاضر جز بهترین محسوب می شود. شما به وسیله این درایور می توانی حجمی معادل ۱۲TB را دریافت کنید. البته باید در نظر داشته باشید که سرعت و حجم بالای اطلاعات قیمت خود را همراه دارد. شما برای دریافت ۱۲TB باید قیمتی معادل ۲۰۰۰$ را پرداخت کنید که قیمت آن بعضی وقت ها حتی حرفه ای ها را هم مانع خرید می کند.

  امتیاز: 0.00