منو
 کاربر Online
386 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  سه شنبه 28 شهریور 1391 [14:28 ]
  نسخه بتاي سيستم عامل زمين انتشار يافت
 

اولين نسخه آزمايشي ميزبان زمين با code name سروSARV) Beta 1.0.0) از ۲۵ شهريورماه سال جاري همزمان با روز آزادي نرم‌افزار، منتشر شده و تا زمان عرضه نسخه پايدار دائما به روزرساني، تکميل و منتشر خواهد شد.

نسخه کنوني به عنوان اولين محصول خط توليد ايجاد شده براي زمين (بستر ساخت توزيع سيستم‌عامل) به جامعه کاربران ارائه شده است.بنا بر اعلام موسسه تحقيقات ارتباطات و فناوري اطلاعات کليه علاقه‌مندان و متخصصان مي توانند، با دريافت نسخه آزمايشي زمين از طريق لينک دانلود (htt://xamin.ir)، نسبت به آزمايش آن اقدام کرده و در توسعه نسخه آتي زمين مشارکت كنند.


علاقمندان به اين موضوع مي‌توانند براي اطلاعات بيش‌تر از نحوه مشارکت و ارائه بازخورد به صفحات راهنماي نصب توزيع زمين، راهنماي ارسال خطا و سامانه اطاع‌رساني زمين مراجعه كنند.


نسخه کنوني زمين قابليت نصب و مديريت انواع سرويس‌هاي آماده را دارد و در آينده نزديک و با کمک جامعه کاربري زمين انواع سرويس‌هاي آماده زميني در اختيار علاقه‌مندان و متخصصان قرار خواهد گرفت.

  امتیاز: 0.00