منو
 صفحه های تصادفی
منشا نام ایام هفته در زبان انگلیسی
تجمع هیدروکربن و تکتونیک صفحه‌ای
چرا بین ریل های راه آهن فضای خالی وجود دارد؟
تاریخ ادبیات
آزمایش اول رادرفورد
تداخل سنج مایکلسون
اردبیل
دانستنیهای جهان
آزمایش تقویت صدا
زندگینامه سیلسیا پین گاپوشکین
 کاربر Online
1817 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه پزشکی 3 ستاره ها ارسال ها: 1819   در :  دوشنبه 13 شهریور 1391 [06:27 ]
  خطرات اضافه وزن
 

خطرات اضافه وزن

افراد چاق موظف به پوشیدن یک لباس گشاد و ساده هستند. این لباس شامل یک دامن گشاد و یا یک شلوار بدشکل است. اکثر اً وانمود می‌کنند که پوشیدن این نوع لباس برای آنها اهمیتی ندارد اما در واقع آنها از پوشیدن این لباس متنفر هستند و ترجیح می‌دهند که لباسهای متناسب اندام به تن کنند.

انجام ورزش به شدت محدود می‌شود. شنا، پیاده‌روی و بازی با کودکان سخت می شود. هیچ فرد چاقی نمی‌تواند بیش از یک مسافت کوتاه قدم بزند. پس از کمی ورزش احساس خستگی، تنگی نفس، درد و ناراحتی دارند. بعد از گذشت چند سال دوری از ورزش، از هر نوع تحرک و فعالیت بدنی منع می‌شوند.

افراد دارای اضافه وزن، غالباً اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند.

خطر بیماری:
چاقی برای سلامتی افرد بسیار مضر است. فراموش نکنید که وزن بیشتر، فشار بیشتری بر مفاصل و ستون فقرات وارد می‌کند. هر چقدر چاق‌تر شوید ناراحتی‌های قلبی شما سخت‌تر می‌گردد.

تصویر

اگر چاق هستید؛ وقت را تلف نکنید. از همین امروز تصمیم بگیرید و از وزن اضافه خلاص شوید.
ممکن است ماهها طول بکشد تا به وزن طبیعی باز گردید اما پس از گذشت چند هفته خستگی و افسردگی شما کاهش می‌یابد به طوری که واقعاً احساس نشاط و شادابی خواهید کرد.

  امتیاز: 0.00