منو
 صفحه های تصادفی
شن
آیت‌الله اراکی
بحران انسان شناسی معاصر
لپ تاپ
درسهای تخصصی مهندسی برق–الکترونیک
شمار برادران و خواهران
خلافت الهی
لاک پشت غول پیکر گالاپاگوس
شبکه آندوپلاسمی
Internet
 کاربر Online
428 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 تیر 1391 [08:37 ]
  معرفی چهار نرم افزار رایگان برای رایت دیسک
 

نرم افزارهایی که قصد معرفی آن ها را داریم، از محبوبیت زیادی برخوردار نیستند و کمتر استفاده می شوند. اما حجم کم و قابلیت های خوبی دارند که بیشتر اوقات می توانند کارها را براحتی و با سرعت زیاد انجام دهند. همچنین در این نرم افزارها از تنظیمات و منوهای زیاد نرم افزارهای بزرگ مانند Nero خبری نیست. لازم به ذکر است تعدادی از نرم افزارها از فرمت blue-ray پشتیبانی می کنند و می توانند به سرعت فایل های ISO تهیه کنند.
•Burning Mill Express


یک نرم افزار رایگان تحت سیستم عامل Microsoft Windows است که می تواند Data CD، VCD، Audio CD، Bootable CD، Video DVD و دیگر فرمت ها را تولید کند. این نرم افزار متن باز بوده و تحت لیسانس GNU نسخه دوم آن، منتشر شده است که به شما اجازه رایت رایگان انواع دیسک ها را می دهد. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و رابط کاربری خوبی دارد و تقریبا شبیه نرم افزار مشهور Nero است. برای دریافت نرم افزار، از لینک های زیر استفاده کنید.


•FreeStar DVD Burning

یک نرم افزار ساده که می تواند در مواقع حساس به کار شما بیاید. از ظاهر ساده ای برخوردار است ولی قدرت نسبتا خوبی برای رایت کردن دارد و کاربران می توانند براحتی کار کردن با آن را یاد بگیرند و دیسک های خود را رایت کنند. این نرم افزار برای افراد مبتدی که می خواهند رایت کردن را یاد بگیرند، بسیار مناسب است. FreeStar DVD Burning تمامی قابلیت های یک نرم افزار قدرتمند را دارد که می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این نرم افزار می تواند فایل های ISO را بر روی دیسک رایت کند، دیسک ها را براحتی کپی کند و بر روی DVD ها براحتی دوباره رایت کند. همچنین می تواند از فایل های خود کامپیوتر و فایل های روی دیسک، فایل ISO تهیه کند. برای دریافت برنامه به لینک های زیر مراجعه کنید.

•DeepBurner
یک نرم افزار پیشرفته ی رایت و در عین حال کم حجم که از قابلیت های قدرتمند و خوبی برخوردار است. این نرم افزار دو نسخه پولی و رایگان دارد که البته نسخه رایگان آن با محدودیت هایی همراه است و نمی توانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. اما باز هم بسیار قدرتمند است و می توان آن را به عنوان یک برنامه رایت قدرتمند برای کاربران ویندوز به حساب آورد. همچنین این برنامه یک قسمت قابل حمل دارد که می توانید بدون نصب، برنامه را اجرا کنید و یا با خود حمل کنید.

•AVS Disk Creator

یک برنامه ی ساده و کارامد که به شما اجازه رایت راحت CD و DVD ها می دهد و دارای قابلیت های زیادی است که می توان آن را با برنامه های بزرگ رایت مقایسه کرد. قابلیت هایی مانند Data verification، Multisession support و ISO Support. این نرم افزار می تواند مقدار زیادی از اطلاعات را به سادگی بخواند و رایت کند و از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های خوب این نرم افزار، پشتیبانی از دیسک های چند لایه است. همچنین قادر است تا دیسک های Blue-Ray را هم بخواند و هم بنویسد (رایت کند).

علاوه بر این ها، این برنامه می تواند فایل های ISO تهیه کند و حتی آن ها را قبل از رایت، ویرایش کند! یعنی شما براحتی می توانید به فایل ISO ی خود که آماده رایت کردن است، فایل ها و فولدرهای جدید اضافه کنید و سپس رایت کنید

  امتیاز: 0.00