منو
 صفحه های تصادفی
امام صادق علیه السلام و تربیت اصحاب
منابع طبیعی تشعشع
فرهنگ مصرف دارو
فرهنگ
پرکاری‌ پاراتیرویید
وفای به عهد در قرآن و روایات(اقسام عهد وپیمان)
گریه موجودات عالم در شهادت امام حسین علیه السلام
خازنهای الکترولیتی
آب دهان شیطان بر صورت دشمن امام علی علیه السلام
دستگاههای کمک ناوبری هوایی
 کاربر Online
398 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 تیر 1391 [08:27 ]
  فتوشاپ را عمیق تر یاد بگیرید
 

بی شک برنامه ی معروف و قدرتمند Photoshop، طرفداران بسیاری دارد و اکثر کاربران مشتاقند تا کار با این برنامه را بیاموزند. کاربران این نرم افزار، هرچه بیشتر درباره ی برنامه می آموزند، بیشتر تشنه ی یادگیری می شوند و می فهمند که نکته ها و ترفندهای بسیاری دارد که هنوز نیاموخته اند! یکی از جنبه های مثبت فتوشاپ نیز همین است. یادگیری این برنامه حد و مرزی ندارد و به ندرت می توان گفت که کسی بر تمامی قسمت های این برنامه تسلط کامل دارد، زیرا روزانه افزونه ها و قسمت های بیشتری به برنامه اضافه می شود.

از جنبه دیگر، Photoshop یکی پر درآمد ترین برنامه ها است و آموختن و استفاده حرفه ای از آن، می تواند شغل مناسبی باشد.

وبسیاتی که قصد معرفی آن را داریم یکی از برترین سایت ها در جهت آموزش نرم افزار فتوشاپ است. psd.tutsplus.com هر بار با ارائه یک مقاله جدید به صورت مصور، تکنینک های حرفه ای این برنامه را آموزش می دهد و مثال کاملی از تکنیک های به کار برده شده را در انتها ارائه می دهد.
psd.tutsplus.com قسمتی از پروژه قدرتمند tutsplus.com است. این پروژه قصد آموزش اکثر توانایی ها و مهارت های نرم افزارها را دارد تا کاربران بتوانند به سادگی و با مثال های فراوان و عملی، تکنیک ها را بیاموزند.

این سایت به زبان انگلیسی می باشد ولی مطالب بسیار ساده نوشته می شوند و براحتی می توان آن ها را دنبال کرد. همچنین کاربران می توانند مطالب خود را به سایت ارسال کنند و در صورت پذیرش از طرف سایت، مقاله آن ها انتشار می یابد.

قسمتی برای کاربران ویژه در سایت وجود دارد که با پرداخت هرینه اضافی، می توان از امکانات ویژه برخوردار شد و از آموزش های ویژه استفاده کرد. در کل این سایت یکی از برترین سایت های آموزشی می باشد و برای کاربران عادی، امکانات خوبی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اصلی مراجعه نمایید.

  امتیاز: 0.00