منو
 کاربر Online
403 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 تیر 1391 [08:26 ]
  معرفی ۴ نرم افزار پشتیبان گیری از پست های الکترونیکی
 

امروزه تمامی کاربران از سرویس محبوب و پرکاربرد پست الکترونیکی استفاده می کنند و از آن برای امور کاری یا شخصی خود کمک می گیرند. در این میان، بعضی از پست های الکترونیکی، از اهمیت خاصی برخوردار هستند و از دست دادن آن ها، مشکلاتی جدی به همراه دارد. در این مقاله قصد معرفی چند نرم افزار قدرتمند برای پشتیبان گیری از پست های الکترونیکی و کلیه تنظیمات را داریم. لازم به ذکر است تعدادی از سرویس دهنده های پست الکترونیک، قابلیت پشتیبان گیری از ایمیل ها را ندارند. همچنین برای پشتیبان گیری از ایمیل ها در دیگر سرویس دهنده ها، مراحل دشوار و زیادی باید طی شود و گاهی پشتیبان گیری باید تک تک انجام شود. در اینجا است که اهمیت یک نرم افزار پشتیبان گیری سریع و قدرتمند با رابط گرافیکی زیبا مطرح می شود.

توسط این نرم افزارهای رایگان، قادر خواهید بود براحتی و با فشردن یک کلید، از هزاران پست الکترونیکی خود پشتیبان تهیه کنید و در مواقع لزوم، آن ها را بازیابی کنید. همچنین این نرم افزارها علاوه بر پست الکترونیکی توانایی پشتیبان گیری از مخاطبان، آدرس ها، پروفایل ها و تمامی تنظیمات آن ها را دارند. لازم به ذکر است که این برنامه ها از بیشتر نرم افزارهای پست الکترونیکی (که از سرویس pop3 استفاده می کنند) مانند Windows Mail، Outlook Express، Microsoft Outlook، Thunderbird پشتیبانی می کنند.+ KLS Mail Backupبرنامه ای ساده و در عین حال قدرتمند که کار کردن با آن بسیار ساده است. کافی است تا نرم افزار پست الکترونیکی، سپس پروفایل و قسمت هایی که مایل هستید برنامه از آن ها پشتیان تهیه کند را انتخاب کنید تا بصورت خودکار یک پشتیبان برای شما تهیه کند. همچنین می توانید فایل های پشتیبانی را فشرده کنید تا از حجم کمتری برخوردار شوند. KLS می تواند آرشیوی از پشتیبان های مداوم شما تهیه کند و همگی را در یک دایرکتوری نگه داری کند.

  امتیاز: 0.00