منو
 کاربر Online
783 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 تیر 1391 [07:55 ]
  Solid Explorer , یک برنامه مدیریت فایل قدرتمند
 

سیستم مدیریت فایل اندروید به خودی خود بسسار قدرتمند می باشد اما به دلیل برخی از مشکلات و سیاست های موجود, کلیه امکانات را درون آن قرار نداده اند. برای دریافت امکانات بیشتر می توانید از برنامه های جانبی استفاده کنید. در ادامه به معرفی یکی از قوی ترین برنامه های مدیریت فایل در این سیستم عامل با نام Solid Explorer می پردازیم.

Solid Explorer Beta

همان طور که از نام آن پیدا است, برنامه در حالت آزمابشی قرار دارد و در حال تکامل است. ظاهر بسیار زیبا و فریبنده ای دارد و به دستگاه حال و هوای دیگری می بخشد. ستون ها به راحتی قابل تغییر هستند و تا جایی که ممکن است به شما اجازه شخصی سازی داده می شود. این برنامه ورژن های پیشین نیز داشته است اما توسعه دهندگان نتوانستند تا نسخه های قبلی را بروزرسانی و ارتقا دهند و ورژن جدیدی از آن را ارایه کنند. اگر این برنامه را از قبل نصب دارید برای بروزرسانی به این ورژن, باید برنامه را حذف کامل نموده و دوباره آخرین نسخه را نصب نمایید.Solid Explorer به طور کامل با سیستم های Google Drive و Microsoft SkyDrive هم خوانی دارد و می تواند به آن ها متصل شود. بدین ترتیب قابلیت های مدیریت شما مضاعف خواهد شد. شما قادر هستید تا یک ماشین حساب قوی و آیکن های زیبا و چندین ترجمه ی جانبی را دریافت نمایید. تجربه کاری با این برنامه بسیار خوب بوده است و کاربران را راضی نگاه داشته است. کاربران Android که دستگاه های خود را Root کرده اند, می توانند از قابلیت های اضافی استفاده کنند. این برنامه در بازار موجود می باشد یا می توانید از گوگل پلی آن را دریافت کنید.

  امتیاز: 0.00