منو
 کاربر Online
595 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  دوشنبه 22 خرداد 1391 [15:22 ]
  پنج نرم افزار برتر Android
 

Contract Killer

شما یک تیرانداز هستید که با یک تفنگ دوربین دارباید 17 ماموریت را انجام بدهید.Contract Killer یک بازی هیجان انگیز موبایلی است که می توانید برای مدتی سرگرمتان کند. از آن مهم تر اینکه این نرم افزار رایگان است.

2
Duck Hunt

بازی قدیمی شکار اردک را که یادتان هست؟Duck Hunt نسخه موبایلی این بازی قدیمی است.Duck Hunt برای صفحه نمایش لمسی طراحی شده است. این بازی نوستالوژیک هم یکی از سرگرمی های گوشی آندرویدی شما می تواند باشد.

3
Google Voice

با نصب کردن Google Voice یک شماره ثابت به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از طریق آن تماس صوتی و متنی دریافت کنید. این نرم افزار از طریق اینترنت کار می کند و در واقع یک تلفن اینترنتی است.

4
Google Goggles

به کمک این نرم افزار می توانید از چیزهای مختلفی مثل کتاب، کارت ویزیت، بارکدو..عکس بگیرید و با جست وجو کردن آن با موتور جست وجوی تصویری گوگل، اطلاعات مربوط به آن عکس را به دست بیاورید.

5
Google Sky Map

این نرم افزار گوگل یک نرم افزار بسیار هیجان انگیز است.GPS موبایلتان را فعال کنید تا موبایلتان موقعیت شما را تشخیص دهد. سپس این نرم افزار مشخص می کند که موقعیت ستاره ها نسبت به شما چگونه است. سپس می توانید ستاره های زیبای آسمان را در صفحه نمایش موبایلتان ببینید.

  امتیاز: 0.00