منو
 کاربر Online
411 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  چهارشنبه 03 اسفند 1390 [16:26 ]
  ترفندی برای تغییر صدای پیش فرض ویندوز XP
 

آیا از صداها و افکت های صوتی پیش فرض ویندوز خسته شده اید؟ آیا می خواهید صدای مورد علاقه خود را به هنگام شروع ویندوز بشنوید؟ در این ترفند قصد داریم تا روش تغییر دادن صداها و افکت های صوتی پیش فرض ویندوز XP را آموزش دهیم. ابتدا از طریق منوی Start ، وارد Control Panel ویندوز شوید.

حال وارد قسمت Sounds, Speech, and Audio Devices شوید، سپس برای انجام تغییرات در صداهای پیشفرض ویندوز بر روی Sound and Audio Devices کلیک کنید. (چنانچه Control Panel شما در حال Classic View باشد؛ پس از ورود، بر روی Sound and Audio Devices کلیک کنید.)

حال در پنجره باز شده بر روی Tab دوم به نام Sounds کلیک کنید. اکنون در قسمت Program events می توانید به راحتی صداهایی که به هنگام شروع شدن ویندوز، دریافت کردن یک ایمیل جدید، خاموش کردن کامپیوتر، LogOff کردن یک User و حتی پیغام های خطا می شنوید را، تغییر دهید و افکت های صوتی مورد علاقه خود را جایگزین آنها نمایید.

کافی است پس از انتخاب، بر روی Browse کلیک کرده و فایل صوتی مورد علاقه خود را جایگزین کنید. لازم به تذکر است که فقط از فایل های صوتی با فرمت Wav می توانید استفاده کنید. در ضمن اگر بخواهید که به طور کل با صداهای ویندوز خداحافظی کنید، کافی است از بخش Sound scheme ، عبارت No Sounds را برگزینید.

  امتیاز: 0.00