منو
 کاربر Online
275 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  یکشنبه 30 بهمن 1390 [19:57 ]
  سریع ترین و راحت ترین روش کرک کردن ویندوز 7 بدون نیاز به فایل خاصی
 

اگر از ویندوز سون استفاده می کنید، می دانید که یا باید آن را با یک سریال نامبر معتبر (که احتمالاً آن را خریده اید) ثبت کنید و یا اینکه آن را کرک کنید.

اما راه دیگر این است که به صورت آزمایشی آن را نصب کنید که در این صورت بعد از گذشت یک ماه از شما خواسته می شود که ویندوزتان را با یک سریال نامبر معتبر، از حالت آزمایشی خارج کنید.

اما در ترفندى که آموزش خواهم داد، شما هر یک ماه یک بار، کارى می کنید که ویندوز دوباره تصور کند که یک ماه دیگر فرصت دارید!!

فقط تنها موردی که باید دقت کنید این است که این کار چهار بار بیشتر قابل انجام نیست. یعنی شما تا چهار ماه (١٢٠ روز) بیشتر نمی توانید از این ترفند استفاده کنید. که البته به نظر من شما بعد از ١٢٠ روز بهتر است یک ویندوز جدید نصب کنید.
خوبی این روش این است که ویندوز شما بدون هیچ مشکلی آپدیت خواهد شد!

خیلی ساده است:

- ویندوز 7 را به صورت آزمایشی Trial نصب کنید. (جایی که Serial Number خواسته می شود لازم نیست وارد کنید)

- یک ماه با خیال راحت از آن استفاده کنید. وقتی صفحه دسکتاپ مشکی شد و خواسته شد که سریال نامبر را وارد کنید، این گام ها را طی کنید:

- در منوی Start تایپ کنید cmd وقتی Command Prompt را دیدید روی آن کلیک راست کنید و Run as Administrator را انتخاب کنید تا خط فرمان با دسترسی مدیریتی باز شود.

- در صفحه مشکلی که ظاهر می شود، عبارت زیر را تایپ کنید و کلید Enter را بفشارید:

slmgr /rearm

- همین! فقط کافیست ویندوز خود را ری استارت کنید تا یک ماه دیگر هم فرصت استفاده از ویندوزتان را داشته باشید.

  امتیاز: 0.00