منو
 صفحه های تصادفی
آزمایش خطای چشم
تناسب در اعجاز
xml
عیب‌یابی و تعمیر چرخ‌گوشت معمولی و پیش‌رفته
فرود فرشتگان به محفل یاد فضائل علی
انواع عسل
امام باقر علیه السلام و خبر از آینده زید بن علی بن الحسین
ساقه های هوایی
ترویج تمدن در غرب
دالامبر
 کاربر Online
262 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 30 دی 1390 [09:04 ]
  بیشترین استفاده را از دکمه وسط موس ببرید
 

از نزدیکتر موستان را تماشا کنید. به احتمال زیاد دارای سه دکمه می باشد: چپ، راست و
میانی.(توجه داشته باشید ممکن است دکمه میانی شما چرخ گردان باشد، که اغلب قابلیت کلیک کردن را دارد.) من در یک نظر سنجی غیر رسمی از حدود 10 نفر که گرفتم فهمیدم که تنها یک نفر از 10 نفر نحوه استفاده از دکمه وسط موس را می دانست فقط یکی؟؟؟
از امروز و هفته های بعد، من به شما نشان خواهم داد که چطور می توانید از دکمه وسط موس بیشترین استفاده را ببرید.(فکر کنید که من می خواهم با مایدلی صحبت کنم)
بخش اول: برگه ها “tab” در مرورگر. من معمولا 10 تا 15 برگه باز در هر لحظه در مرورگر من باز است. اگر من خواسته باشم یک برگه را ببندم، حتما بایستی بر روی علامت کوچک X که بر روی هر برگه ظاهر می شود کلیک کنم و برای اینکه برگه بسته بشود باید برگه را باز کنم و روی علامت X متمرکز بشم.
آیا این کار کریزی درسته؟
در جواب مایدلی: اگر شما در اینترنت اکسپلور یا فایرفاکس بر روی هر زبانه از برگه کلیک وسط کنید بلافاصله بسته می شود. و نیاز نیست که برای بستن اون حتما روی آن صفحه بروید و دکمه X را فشار بدهید.

  امتیاز: 0.00