منو
 صفحه های تصادفی
سخاوت وجود امام حسن علیه السلام
بافت ماهیچه‌ای
ازت
معتضد خلیفه عباسی
فیتوکرم
diaper rash
سماور برقی
امام زمان در قرآن - حدید : 16
رسم تام
..دیگران
 کاربر Online
902 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  پنج شنبه 29 دی 1390 [06:52 ]
  اطلاعات سیستم در ویندوز
 

من بسته نرم افزاری دیگری را که اینقدر مفید باشد و تنها دریک مکان به صورت اجرایی باشد نیافته ام. System Information for Window، که به اختصار SIW، می نامیم آنرا می توان جایگزین یک دوجین برنامه کرد . SIW کلید های دسترسی برنامه ها را لیست می کند، سخت افزار های نصب شده را جستجو می کند درجه حرارت هر دستگاه را می آورد، کدک
های(codecs) های چندرسانه ای را نصب می کند.
SIW در چهار مجموعه سازماندهی شده است. که سه تا از آنها از طریق نمایش درختی در نا حیه چپ پنجره برنامه در دسترسند: نرم افزار، سخت افزار و شبکه. با کلیک بر روی هر یک از آن آیتم ها شما در بخش سمت راست پنجره داده های متناظر با آن را مشاهده خواهید کرد. فرآیند برداشت ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد، مخصوصا برای چیز هایی همانند دستگاه ها، بنابراین زیاد وسواس به خرج ندید اگر SIW چند لحظه ای تا آمدن نتایجش شما را منتظر گذاشت.
رده چهارم دسته بندی ابزار های متفرقه است که در منوی پایینی ابزار های برنامه قرار دارد. ظاهرا این بخش در سه قسمت قبلی نمی گنجیده ولی جبریل تاپالا نویسنده برنامه می خواسته که باشد. از جمله چیز های جالبی از اونها که من کشف کردم، ظاهر سازی پسورد در اغلب برنامه ها، یک ابزار برای ارسال بسته ها در شبکه های lan بر اساس آدرس دهی MAC بر اساس انتخاب شما، ابزار نمایان سازی بایاس، Base64/UUencoder-decoder، تست میزان تحمل سی پیو، و چیز های زیاد دیگر. SIW حتی محیط بازیابی ویندوز (Windows Recovery) را دارد.
توجه: SIW غالبا فقط خواندنی است. در حالیکه اون لیست مفیدی از اطلاعات سیستم رو نشون می دهد، اون همیشه به شما اجازه نمی دهد که تنظیمات آنها را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر شما می خواهید لیستActiveX controls را از طریق SIW فعال یا غیر فعال کنید، شما به برنامه ای مانند: Nirsoft`s ActiveXHelper نیاز خواهید داشت.

  امتیاز: 0.00