منو
 کاربر Online
1282 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  جمعه 25 شهریور 1390 [17:54 ]
  نحوه اجرای بهتر بازی های رایانه ای
 

اکثر کاربران اطلاعات کمی از مشخصات سیستم خود دارند و نحوه درست تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه خود را نمی دانند. به همین دلیل رایانه بهترین عملکرد را برای اجرای انواع برنامه ها از جمله بازی ها ندارد و توان اصلی سیستم به کار گرفته نمی شود. ما در این مقاله قصد داریم تا راهی را پیشنهاد کنیم که توان واقعی سیستم را برای اجرای بازی ها به کار گیرد تا بازی ها با کیفیت بالاتری نسبت به قبل اجرا شوند.
ایجاد تنظیمات در کلیه سیستم کمی وقت گیر است و نیاز به دانستن اطلاعات زیادی است. ما برای راحتی کار نرم افزاری را معرفی می کنیم تا همه این کارها را به طور خودکار انجام دهد و توان اصلی سیستم را به کار گیرد. IOBit Game Booster یک ابزار کمکی در اجرای بازی ها است. این برنامه همان طور که از نام آن پیداست، منبع اصلی سیستم را برای بهترین اجرا، پاکسازی می کند. این برنامه به سیستم سرعت می بخشد و می توان گفت تنها با یک کلید بهترین حالات را نسبت به سیستم شما، برای اجرای بازی ها مهیا می کند.

نحوه کار Game Booster بسیار ساده است. به بیان ساده، در هنگام اجرای بازی تمامی پردازش های دیگری که در پشت صحنه در حال انجام است را قطع و بیشتر اطلاعات RAM را پاکسازی می کند. همچنین پس از اینکه بازی تمام شد، تمامی این اطلاعات پاک شده و قطع شده دوباره راه اندازی می شوند و در حافظه RAM کپی می شوند.

IOBit Game Booster قادر است تا به هنگام بازی، بیشتر سرویس های در حال اجرای مخصوص ویندوز را قطع کند و این خود کمک بزرگی به اجرای بهتر بازی ها است که کمتر برنامه ای این قابلیت را دارد. همچنین محیط را برای اجرای قابل اطمینان بازی آماده می کند و به هنگام بازی از اتفاقات ناگهانی خودداری می کند. لازم به ذکر است که این نرم افزار سیستم را به اصطلاح OverClock نمی کند و هیچ تغییری در رجیستری ویندوز و تنظیمات حساس سیستم عامل نمی دهد و در یک جمله می توان گفت که این نرم افزار به سیستم عامل و کلیه سخت افزارها، هیچ خسارتی وارد نمی کند و فقط توانایی اصلی آنها را به کار می گیرد. این نرم افزار رایگان است و می توانید از لینک زیر آن را دریافت کنید.

www.iobit.com/gamebooster.html

  امتیاز: 0.00