منو
 صفحه های تصادفی
سرعت
صناعت برهان
کوولین
شته
طنین
صورت فلکی مار
جا گیری و دفع توپ دروازه بان
پرواز مغناطیسی
سردرد
عشق و شهادت
 کاربر Online
444 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه کامپیوتر 3 ستاره ها ارسال ها: 1679   در :  دوشنبه 17 آبان 1389 [18:16 ]
  قدم به قدم تا طراح وب سایت شدن
 

قدم چهارم (افزایش توانایی های فردی) : اکنون شما با عنوان یک طراح وب سایت همه فن حریف شناخته میشوید و تنها کاری که باقی مانده است این است که سطح توانایی های خود را گسترش دهید و به سمت و سویی بروید که هر کسی سراغ آن نمی رود. برای مثال شما باید یکی از تکنیکهای jQuery، Mootools و . . . را فرا بگیرید و آنها را در کارهای خود پیاده نمایید. همچنین شما باید کاملا به تمامی استاندارد های وب آشنا شوید و آنها را بصورت عملی در پروژه های خود پیاده سازی کنید. تعداد بسیار زیادی طراح هستند که متیوانند یک فروشگاه اینترنتی را پیاده سازی کنند اما آن کسی که محصولی بهتر ارائه نماید بیشتر مورد توجه واقع خواهد شد. پس لازم است که شما در پروژه های خود از تکنیکها و ترفند هایی استفاده کنید که هر طراحی توانایی انجام آن را نداشته باشد. باید در پروژه های خود نقش SEO را بسیار جدی بگیرید تا وب سایتهای ساخته شده توسط شما در رتبه بهتری قرار بگیرند. در اصل مهمترین قسمتی که وجه تمایز ۲ طراح را مشخص میکند معمولا در این قسمت است.

قدم پنجم(افزایش تونایی های گروهی) : تا اینجای کار شما مشغول کسب تجربه و افزایش سطح توانایی های فردی خود بودید اما وقت آن رسیده است که به پروژه های بزرگتر روی بیاورید و در کارها گروهی شرکت کنید. زیر پروژه هایی که یک نفره دنبال میشوند و از ابتدا تا انتهای آن را یک فرد انجام میدهید دارای محدیدتهای بسیاری هستند و باعث خواهند شد شما همیشه در یک سطح باقی بمانید. اما برای اینکه پیشرفت کنید لازم است که بتوانید پروژه هایی با ابعاد بزرگتر بگیرید و مطمئنا کارفرما ۱ سال برای به بار نشستن یک پروژه که به تنهایی همچین زمانی را لازم دارد به انتظار نخاهد نشست و شما از انتظار دارد طی ۲ ماه پروژه را تمام و کمال تحویل دهید. پس باید هر گوشه ای از کار را کسی بعهده بگیرد . در این راه پیدا کردن و ملحق شدن به گروهی که همسو و همراستای اخلاق و نظریات شما باشد کار دشواری است اما شدنی و شاید مجبور شوید چندین بار تیم خود را عوض کنید. یا حتی در شرایطی بهتر شما این توانایی را دارید که خود تیمی تشکیل دهید و آنها را اداره کنید.

  امتیاز: 0.00