منو
 کاربر Online
1377 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  چهارشنبه 03 مهر 1387 [09:20 ]
  دکتر فیروز نادری
 

به نام خدا
دکتر فیروز نادری از سال 1996 مدیر منشا طرحهایی در ناسا بوده است.او در سال 1979 بهJPL پیوست و به عنوان مدیر آزمایشهای پروازی علمی فضایی و مدیر پروژه ی NASA SCATTEROMETER خدمت می کند.بعلاوه او مدیر برنامه در مرکز ناسا برای طرح تکنولوژی پیشرفته ی مخابرات ماهواره ای و همچنین در JPLبرای طرح ماهواره ی متحرک می باشد.
دفتر جدید طرح مریخ، به عنوان تنها مرکز برای ناسا در JPL برای تمامی تلاشهای اکتشافی مریخ فعالیت خواهد کرد.این دفتر به طور نزدیک با دفتر مرکز هدایت مریخ برای توسعه و اجرای طرح بلند مدت اکتشاف روبوتیک مریخ کار می کند. این دفتر در معماری و مدیریت مالی طرح مربوطه کمک می کند.انتصاب نادری از عوامل بسیار موثردر پیشبرد طرحها است.
دکتر نادری در سال 1325 در شیراز متولد شد. او سه مدرک در مهندسی الکترونیک دارد: لیسانس از دانشگاه lowa stat و فوق لیسانس و دکتری از دانشگاه south california.
JPL یک بخش موسسه ی تکنولوژی کالیفرنیا است.
منبع خبر : NASA
مترجم : طناز اسدی شاد

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  چهارشنبه 03 مهر 1387 [09:28 ]
  تشکر
 

دانش آموز محترم طناز اسدی شاد
با سلام
از مطلبی که در مورد آقای دکتر فیروز نادری فرستادید تشکر می کنیم. منتظر مطالب بیشتری از شما در مورد نجوم و افراد عامل در توسعه این علم هستیم .
با تشکر

  امتیاز: 0.00