منو
 کاربر Online
708 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 24 خرداد 1387 [11:01 ]
  انگلیسی مفهومی!!!!
 

سلام.امیدوارم کسانی که از زبان سر درمیارن این پستو بخونن. وقتی می گیم جناب پروفسور حسابی پدر علم فیزیکن یعنی چی؟ یعنی اینکه پیش از ایشون فیزیک در ایران یا وجود نداشت یا خیلی کمرنگ بود و ایشون باعث گسترش و پیشرفت این رشته شدن.: و حالا کی میدونه معنی `درک مطلب` یا همون ``comprehension چیه؟ آخه بابا وقتی میگه:
Takhti was an Iranian athlete. He is the father of wrestling.
که خودش اولش گفته که ایشون یه قهرمانه. یعنی در این رشته عالی ظاهر میشه . پس کلمه ی father مورد سوال بوده دیگه . نه اینکه دوباره در جواب بگیم Takhti was a great wrestler!!واقعا برای طراحان عزیز متاسفم که حتی جواب رو خودشونم نمیتونن تشخیص بدن.من قاطعانه اثبات می کنم که جواب d میشه یا همون:
`Takhti helped a lot to improve wrestling in Iran `

در مورد سؤل 14فرض کنین این یه تست فارسیه. به شما دادن : ` او به نظر ....میآید، اما حالا ما میتونیم استخدامش کنیم؟` آخه بابا اگه طرف قابل اعتماد و درستکار بود که دیگه سوال کردن نداشت. پس حتما dishonest بوده که با butسوال کرده. گرچه در هر صورت نکته ی گرامری تشخیص فرق honest, honestly و honesty بوده که جاخالی باید توسط یک صفت پر بشه.حالا اگه توی درک مطلب متوجه نمیشین حداقل باید این جواب رو هم قبول کنید! اگه بقیه هم هیچ اعتراضی نکنن شاید بخاطر ندونستن این نکته ی گرامری و این وکب بوده مگرنه جواب صحیح کلمه ی dishonestهستش نه honest!
در پایان از همه ی عزیزان فهیمی که سوالات مفهومی طرح می کنن سپاسگزاری می کنم.exclaim

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 01 تیر 1387 [11:50 ]
  منم متاسفم...
 

سلام منم با نظر شما موافقم وقتی یکی پدر چیزی است یعنی در راه گسترش و بهبودی آن خیلی تلاش کرده منم واقعا به خاطر این سوالات و ابهاماتی که در امتحانات خرداد 87 به وجود اومد اظهار تاسف می کنم .واقعا متاسفم که با روحیه ی دانش آموزان این جوری بازی میشه.من از طریق استدلال هایی که می کردم و جواب میدادم بعدا می فهمیدم نه بابا اصلا جوابها اونها نبوده که من نوشتم واقعا متاسفم.exclaim

  امتیاز: 0.00