منو
 کاربر Online
743 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387 [06:19 ]
  مکانهای برگزاری روز جهانی نجوم
 

با سلام
به این وسیله مکان برگزاری روز جهاتی نجوم در تهران - شهر ری که با همکاری پژوهشسرای دانش آموزی محمدبن زکریای رازی آموزش و پرورش ناحیه یک شهر ری و شهرداری منطقه 20 تهران و دیگر مراکز علمی برگزار خواهد شد ، جهت اطلاع به همراه پوستر که شامل اطلاعات روز برگزاری می باشد ، ارسال می شود.علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر میتوانند با مسئول و مرکز برگزار کتتده تماس حاصل نمایند.
مسئول برگزار کننده : غلامحسین رستگار نسب rastegarnasab@yahoo.com
تلفن پژوهشسرا به عنوان مرکز برگزار کننده : 33761936 – 33385626


تصویر

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  سه شنبه 24 اردیبهشت 1387 [18:42 ]
  برنامه روز نجوم در شاهرود
 

با عرض سلام
برنامه روز نجوم در شاهرود به شرح زیر می باشد :
امسال روز نجوم در شاهرود از 10 تا 30 اردیبهشت جشن گرفته خواهد شد.
در روز 10 اردیبهشت اتاق نجوم مرکز آموزشی فرزانگان به همت اعضای انجمن نجوم شاهرود محصل در مرکز و با حضور جمعی از مدیران شهر افتتاح شد.
همچنین در همان روز همایش نجوم برای همه با حضور شورای شهر در روستای قلعه نو خرقان انجام گرفت.
18اردیبهشت نمایشگاه نجومی برای دبیران بسطام و همکاران آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.
23اردیبهشت نیز کارگاه آموزشی رؤیت هلال برای گروه رؤیت هلال کانون بسیج شاهرود و با حضور امام جمعه شاهرود و جمعی از علاقه مندان به مناسبت هلال بحرانی برگزار خواهد شد.
23 اردیبهشت به همین مناسبت رصدی در دشت شقایق ها ( در حسین آباد کالپوش) برای اعضای انجمن نجوم شاهرود ترتیب داده شده است و هم چنین در همین تاریخ برنامه¬ای جهت ترویج نجوم در مدسه¬ی هاجر واقع در حسین آباد کالپوش ترتیب داده شده است.
25اردیبهشت ویژه برنامه ای برای دانش آموزان دبستان متین تدارک دیده شده است.
27اردیبهشت برنامه رسمی و ویژه روز نجوم در شاهرود با همکاری و حمایت بی دریغ شهرداری شاهرود در محل بلوار واقع در خیابان فردوسی روبه روی مهمانسرای جهانگردی شاهرود برگزار خواهد شد.
در هفته آینده نیز روز نجوم در میامی برگزار خواهد شد که محل و تاریخ آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است که تمام برنامه ها به مناسبت روز نجوم خواهد بود.
مینا اخیانی

  امتیاز: 0.00