منو
 کاربر Online
1239 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 13 اسفند 1386 [04:48 ]
  کیهان شناسی
 

اصوات در تعیین شکل اشیا عالم نقش اساسی دارند.ارتعاشاتی که اصوات آهنگین و منظم به وجود می آورند ذرات کوچک ماده را دور هم جمع می کنند آنهم در شکل و الگوهای نهایی که دقیقا منطبق با کیفیت و قدرت و آهنگ صداست. پس فرکانس انرژی صدا بر شکل هایی که هنگام رویت انرژی ظاهر می شوند اثر می گذارد.
آیا ممکن است ستارگان و سحابی ها و حتی موجودات زنده به وسیله نوعی صوت و ارتعاش هوشمند ساخته شده باشند؟!!
ارتعاش اصوات به ماده شکل خاص آن را می بخشد. این تا حدی موافق با نظر گرجیف فیلسوف نهانگرای روسی است.بنابر نظر گرجیف کلیه کهکشانها از نت های موسیقی شکل گرفته اند.در واقع تمام دنیا روی نت موسیقی قرار دارد و از طریق موسیقی آفریده شده. اگر انسان خوب دقت کند وجه شبهی بین ارتعاشات یک اتم و ارتعاشات ناشی از یک ساز موسیقی می بیند.
نت های دیگر دنیاهای دیگری آفریده که به کلی با عالم ما بیگانه اند.
همانطور که گفته شد ممکن است نتهای دیگر موسیقی دنیاهای دیگری به موازات عالم و کیهان ما ساخته باشند که موجودات آنها به دلیل اختلاف فرکانس برای ما قابل درک و شناخت نیستند!!!
(ادامه دارد)

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  دوشنبه 13 اسفند 1386 [04:53 ]
  کیهان شناسی
 

با سلام
موسیقی به عبارتی یعنی یک سری امواج با فرکانسها و گامهای مختلف و منظم که در فاصله های زمانی مشخصی تکرار شده و نظم وهماهنگی خاصی را در کل ریتم نشان میدهد. شاید منظور از موسیقی موجود در کائنات، نظم و هاهنگی شگرف موجود در عالم باشد که بین اجرام سماوی وجود دارد و همچنین ارتباط خاصی که بین گردش آنها حول خود یا حول مرکز جرم که دارای فرکانسهای متفاوت ومنظم وتکرارپذیر و هاهنگ میباشد انجام می گیرد. وشاید بتوان با اضافه کردن گامها که حاکی از فاصله سیارات از یکدیگر است موسیقی خاصی را به جهان و کائنات نسبت داد . همان گونه که در سالهای قبل موسیقی خاصی را به منظومه شمسی و سیارات نسبت داده بودند.

  امتیاز: 0.00