منو
 کاربر Online
659 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1615   در :  شنبه 21 مهر 1386 [04:58 ]
  کسب مقام نخست جهان برای تیم دانش آموزی المپیاد نجوم کشورمان
 

دانش پژوهان افتخارآفرین المپیاد نجوم جمهوری اسلامی ایران که با کسب سه مدال طلا و پنج مدال نقره مشترکاً با کره بر فراز قله رقابت های جهانی این رشته ایستادند، به کشور باز گشته و در پاویون فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال دکتر واعظ زاده معاون محترم علمی ریاست جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان و مهندس فرشیدی وزیر محترم آموزش و پرورش و رئیس هیأت امنای باشگاه دانش پژوهان جوان قرار گرفتند. در این مراسم جناب آقای دکتر واعظ زاده معاون محترم رئیس جمهور ضمن ابلاغ سلام گرم ایشان خدمت دانش پژوهان افتخارآفرین و خانواده آنان ارتباط معقول نخبگان با مجامع علمی جهانی را طبیعی دانستند و بعضی از آمارها و بزرگنمایی ها را درخصوص مهاجرت نخبگان جوان غیرواقعی برشمردند. مهندس فرشیدی وزیر محترم آموزش و پرورش نیز ضمن تقدیر از تلاشهای ارزنده این عزیزان و معلمین آنان یکی از برنامه های وزارت آموزش و پرورش را در مورد اعتلای سطح علمی دانش آموزان کشور حمایت و تقویت باشگاه دانش پژوهان جوان برشمردند و موفقیت علمی دانش پژوهان را در آستانه عید سعید فطر بسیار شیرین و موجب خوشحالی ملت عزیز ایران دانستند. پس از این مراسم دانش آموزان در میان استقبال گرم دوستان و همکلاسی های خود به آغوش خانواده خود بازگشتند.
الهه سادات نقیب، فراز عنایتی و سید امیر سادات موسوی در این المپیاد به مدال طلا و آرش دلیجانی، علی رضا اسکندری، آناهیتا خلیل زاده، رضا منتظری نمین و سید علی حامد موسویان به مدال نقره دست یافتند.

به نقل از : سایت باشگاه دانش پژوهان جوان

  امتیاز: 0.00