منو
 کاربر Online
526 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  پنج شنبه 24 خرداد 1386 [08:13 ]
  Second Life
 

اشاره :
با نصب یک نرم افزار 7/22 مگابایتی که از وب سایت Second Life برای آغاز زندگی دوم خود دانلود کرده بودم، تنها با چند کلیک در Second Life متولد شدم! دنیایی که درنگاه نخست تفاوت چندانی با محیط بازی‌های کامپیوتری ندارد، ولی در حقیقت دنیایی است که بسیاری از وجوه زندگی حقیقی را به ارث برده است. روزانه بیش از نیم میلیون دلار، بین بیش از یک و نیم میلیون نفر از ساکنان آن دست به دست می‌شود و هر چند روز یک ‌بار یک دانشگاه، کالج یا شرکت، با تأسیس نمایندگی مجازی خود در Second Life آن را گسترش می‌دهد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به جنبه‌های تجاری و پژوهشی دنیایی که شرکت لیندن آن را به وجود آورده است.

دانلود کامل این مطلب :
Second Life.zip (133.96 کیلو بایت)


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  پنج شنبه 24 خرداد 1386 [08:14 ]
  سوئد در Second Life
 

سوئد در Second Life سفارت باز می کند (کرده) 15 بهمن سال گذشته
بي بي سي

سوئد در دنيای مجازی `زندگی دوم` يک سفارتخانه تاسيس می کند. سوئد اولين کشوری است که اعلام کرده، قصد دارد در اين دنيای مجازی اينترنتی سفارتخانه داشته باشد.

سوئد در دنيای مجازی `زندگی دوم` يک سفارتخانه تاسيس می کند. سوئد اولين کشوری است که اعلام کرده، قصد دارد در اين دنيای مجازی اينترنتی سفارتخانه داشته باشد.

`زندگی دوم`، (Second Life)، دنيايی مجازی است که يک شرکت اينترنتی آن را خلق کرده و اکنون حدود سه ميليون نفر ساکن از سراسر جهان دارد. ساکنان `زندگی دوم`، آواتار ناميده می‌شوند.

ساکنان اين دنيای مجازی در کنار بسياری از کارهای روزمره حتی می توانند املاک و مستغلات خريد و فروش کنند. از نظر فنی، همه اينها نه در دنيای واقعی که در دنيای خيالي `زندگی دوم` اتفاق می افتد.

  امتیاز: 0.00