منو
 کاربر Online
451 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline جعفر صالحی 3 ستاره ها ارسال ها: 129   در :  چهارشنبه 09 خرداد 1386 [22:03 ]
  حساب اینترنتی دانش‌آموزان فعال می‌شود
 

دبیر شورای‌‏ عالی فناوری اطلاعات، گفت: در حال حاضر حساب پس‌انداز اینترنتی برای 4/2 میلیون دانش‌آموز افتتاح شده است که در صورت واریز وجه در حساب‌‏ها از سوی شرکت مخابرات ایران، فعال خواهد شد.

عبدالمجید ریاضی، در گفت‌و گو با ایلنا، در خصوص اجرایی کردن مصوبه هیات‌وزیران برای افتتاح 14 میلیون حساب پس‌انداز اینترنتی برای دانش‌آموزان، اظهارداشت: مقرر شده است که مبلغ هزار تومان به حساب هر دانش آموز واریز شود که این مبلغ باید در مجمع عمومی شرکت مخابرات تصویب شده و پس از آن به سیستم بانکی برای افتتاح حساب سپرده شود.

وی، افزود: در صورتی که مجمع عمومی مخابرات هزینه فوق را تصویب کند ظرف یک ماه آینده حساب اینترنتی کلیه دانش‌آموزان افتتاح خواهد شد.

ریاضی، تصریح کرد: افتتاح حساب هر دانش‌آموز باید مسیر قانونی خود را طی کند، ضمن این که ما منتظر هستیم تا از طرف شرکت مخابرات برای هر 14 میلیون دانش‌آموز این هزینه به صورت یکجا پرداخت شود.

گفتنی است، طبق مصوبه هیات دولت سه وزارت خانه اقتصاد و دارایی، آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات مکلف شدند که تا پایان خرداد ماه جاری برای 14 تا 20 میلیون دانش‌آموز و دانشجو در کشور حساب پس‌انداز اینترنتی افتتاح کنند.

  امتیاز: 0.00