منو
 کاربر Online
866 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline جعفر صالحی 3 ستاره ها ارسال ها: 129   در :  شنبه 29 اردیبهشت 1386 [09:26 ]
  مسوول غرفه رشد: برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال از هر حیث مهم است
 

مسئول غرفه آموزش وپرورش (رشد) گفت:برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال و نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای از هر حیث مهم است و می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت های دیگر این گونه رسانه‌ها باشد.

`غلامرضا حمیدزاده` روز پنجشنبه به‌خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: برگزاری این جشنواره، نخستین تجربه مسوولان و رسانه‌های دیجیتالی است که بدون شک تاثیرات مثبت فراوانی را در آینده در پی خواهد داشت.

وی در خصوص فعالیت شبکه اینترنتی `رشد` نیز گفت: رشد اولین شبکه برای استفاده دانش آموزان و معلمان سراسر کشور است که با راه‌اندازی آن در سال ‪ ،۷۹‬علاقمندان اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص مسائل آموزشی و درسی کسب می‌کنند.

حمیدزاده ادامه داد: این شبکه دارای بخش‌های مختلف از جمله دانشنامه، انجمن‌های علمی، گروه خلاقیت و نوآوری است که در بخش دانشنامه آن بالغ بر هزار مقاله با موضوعات گوناگون وجود دارد.

وی همچنین گفت: به منظور غنی‌ترشدن این سایت، ‪ ۲۰‬انجمن دیگر در حال اضافه شدن به آن هستند، ضمن آنکه انتخاب و راهنمای شغلی، مشاوره تحصیلی، آموزش الکترونیکی دروس رسمی آموزش و پرورش نیز به این سایت افزوده شده است.

مسوول غرفه آموزش و پرورش با ابراز خرسندی از حضور بازدیدکنندگان در غرفه رشد، استقبال دوستداران عرصه علم و ادب از این غرفه را خوب توصیف کرد.

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای از ‪ ۲۴‬تا ‪ ۳۱‬اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست.

  امتیاز: 0.00